Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Грецьке весілля Аліни та СергіяКожна історія кохання особлива, кожне весілля неповторне і сповнене прекрасних миттєвостей. Аліна та Сергій також прагнули цей важливий день в своєму житті зробити таким, щоб в пам'яті довго жили теплі спогади. 

Грецьке весілля Аліни та Сергія. Організація весілля за кордоном, в Греції

Від України до грецьких ландшафтів

Молодята до вибору ресторану, локації підійшли доволі серйозно. Вони оглянули всі ресторани в Тернополі та на околицях міста, але відповідного закладу до їх бачення і побажань не знайшли. Якось наречений сказав: «А може б ми зробили весілля за кордоном, наприклад, на березі моря». За допомогою Інтернету знайшли весільні агенції в тому місті, де планували організувати урочисту подію. Спершу обрали Францію, але там не було фахівців з українським менталітетом, які б зрозуміли всі бажання пари. У Греції випадково натрапили на агенцію, яку очолює Вікторія, колишня громадянка України, яка вже понад 10 років проживає і організовує весілля у цій країні. Поступово почали втілювати свою ідею. Процес підготовки зайняв півроку. 


Відмінний сервіс додає наснаги і надихає на креатив

Першими труднощами на шляху реалізації був вибір місця проведення весілля. Пара хотіла, щоб все відбулося на віллі з виглядом на море, але вона мала бути розташована на вершині гори чи пагорба. Водночас прагнули, щоб це була сучасна будова в стилі хай-тек. Вікторія в усьому допомагала молодим. Врешті-решт обрали локацію з трьома будиночками. Додатково орендували готель, адже на святкування прибуло 30 гостей. До речі, гості з Іспанії залишились приємно вражені. 

Як розповіла Аліна, все було ідеально, а саме так, як вона це собі уявляла. Для фіксування цієї події, спеціально з собою взяли фотографа та відеооператора. За смакоту всіх весільних наїдків відповідали місцеві спеціалісти. Страви вдалися їм на славу!

Наречена поділися своїми хвилюваннями щодо загальної концепції весілля. «Макіяж, зачіска - це все входило в пакет послуг весільної агенції.  Дуже хвилювалася щодо оформлення. Я надсилала Вікторії різні світлини. Коли отримувала від неї взірці робіт, відчувала деяку невпевненість. На початку отримувала від організатора відмови з приводу букетів і квітів. Основним аргументом було те, що в Греції таких квітів нема, що весілля відбуваються у простішому варіанті – вінчання, для якого оформляють церкву, і банкет. Для агенції це було перша масштабна церемонія щодо оформлення. Вікторія намагалася виконати кожне побажання і навіть підготувала багато сюрпризів, приємних несподіванок для нас. Це залишило приємні враження і теплі спогади. Ми дуже зблизилися з організаторами», - з трепетом розповіла Аліна.


Краса природи, екстремальні фотомиті і оберемок сюрпризів 

У день весілля всі хвилювання Аліни розвіялися. Вона була напрочуд спокійною, відпочивала, веселилася, отримувала задоволення. 

Перший танець молодят поєднав не тільки дві долі, а й дві частини доби, адже розпочався, коли ще було денне світло, і завершився в час сутінок.  Все було підібрано зі смаком і врахована кожна деталь. В результаті пара мала масштабну вечірку в порівнянні з традиційними невеличкими церемоніями, які, зазвичай, організовують у Греції для наречених з інших країн. 

Дорога до місця святкування додала свого колориту і приємних вражень. Спершу добиралися до Італії, потім лайнером до Греції і ще 300 кілометрів на авто до орендованого місця. Закохані милувалися красивою природою, живописними краєвидами. Вілла перевершила всі очікування – у порівнянні зі світлинами вона була більшою, масштабнішою і кращою. Красу локації важко описати словами і навіть відео та фото не можуть передати неймовірну атмосферу і враження, хоча фотограф був ще той екстремал – заради красивого кадру він робив зйомку на скелях і в різних цікавих місцях. Але воно того вартувало, бо тепер ці світлини гріють душу і тішать спогадами.

Ще одним сюрпризом на весіллі стало освідчення найкращого друга наречених у коханні своїй дівчині. Хлопець і дівчина були дружбою і дружкою на цій світлій події. 

Грецьке весілля Аліни та Сергія. Організація весілля за кордоном, в Греції

Обирайте тих, хто зробить ваше свято неповторним

Наша героїня Аліна радить всім, хто хоче організувати весілля за кордоном, обирати місцеву агенцію для організації свята. Зі свого досвіду вона знає, що це буде зручніше в плані розуміння, сервісу і коштів. 

Фото: Петро Сенів
Сукня: Лідія Яніцька
Організація: La Vita @lavitaweddinggreece


Текст: Яніна Чайківська, весільний портал Пара молода


29.05.2019              сьогодні 3, з початку місяця 43, всього 1899◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info