Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Григорій Решетник: «Ведучому важливо вміти доповнювати свято, а не перетягувати ковдру на себе»Нещодавно «Пара Молода» побувала на дещо незвичному для себе святі — на хрестинах. Там ми ловили ведучого Григорія Решетника. Нам пощастило поговорити і з організаторкою події — Катериною Дудою.


Катю, розкажіть, що ми сьогодні святкуємо.

Ми сьогодні на дуже красивих хрестинах маленької принцеси Іветти. Це свято ми готували більш як місяць, доклали максимум зусиль. Надіємося, ми вас вразимо тим, що ми приготували.

Григорію, ведучий хрестин — це для вас звичне амплуа? Які події ви ще проводили?

Ви знаєте, якщо відкинути скромність, то я вів майже все. Починаючи від урочистих державних протокольних заходів і наймасштабніших церемоній загальнодержавного масштабу — і до корпоративів, івентів, весіль, днів народження, хрестин. Найголовніше — я намагаюся бути універсальним. І всіх ведучих закликаю бути універсальними, знаходити спільну мову з різними гостями. Наприклад, у мене бувають дні народження дітей — 10, 16 років, а не так давно я вів ювілей 70 років, 80. Там трошечки по-іншому. 
Так чи інакше, усіх людей об’єднує святковість настрою чи урочистість події, тому я намагаюся завжди бути дотепним, допомагати людям святкувати, і найголовніше — залишатися собою, щоб створювати власний настрій. 


А якби ви не стали ведучим, то ким?

Я би точно не став організатором, щоби не створювати конкуренцію такій талановитій дівчині, як Катюша (Дуда — ред.). Я вважаю, що кожен має бути на своєму місці. Щоправда, час від часу я організовую івенти в себе вдома для своїх діток. Я там і аніматор, і ведучий, і чоловік, і тато. 
Я з дитинства привчений до роботи. Це зараз, завдячуючи вищим силам, моїй професії, я можу бути частинкою ось таких красивих заходів. А ким я тільки не був! І продавцем на ринку, і мріяв бути далекобійником, і танцівником. Життя часом таке непередбачуване, треба бути готовим до усього. Я радий, що зараз працюю на телебаченні, веду проєкти, різноманітні івенти, читаю тренінги і можу ділитися своїм досвідом як з гостями різних свят, так і зі студентами.

На онлайн «Екзамені» у Маші Єфросиніної між весіллям і корпоративом ви обрали весілля. Чому?

Я люблю складнощі в житті, випробування. Мені здається, що все ж таки весілля — це найскладніший проєкт, тому що тут справжні долі. Це заплановано як один раз на все життя, тому це дуже відповідально. Корпоратив, день народження ти можеш відсвяткувати наступного року, якийсь івент зробити, корпоративний захід, церемонію провести. А весілля це раз і назавжди. Тому це надвідповідально. Ти так чи інакше, а ти впливаєш на долю цих людей, з’являєшся у їхньому фільмі, стаєш частиною родини. Плюс я дуже люблю весілля, я сімейна людина. Мені подобається, коли українських сімей стає ще більше, коли зі справжнього почуття народжуються пари.  
 
Яким було ваше весілля? Хто його проводив?


  
Моє весілля було 10 років тому, 10.10.2010. Це був Івано-Франківськ, 150 людей. Моє весілля вів Олександр Вишневський. Ми з ним в гарних стосунках. Він був і гостем, і ведучим. І постійно жартував, що «вони мені заплатили гонорар, щоб своє весілля не вів я». Я відпочивав, гуляли до шостої ранку, було неймовірно.
Тоді я ще більше закохався у проведення весіль.

Як зробити весілля, не схоже ні на чиє інше? 
 
Катерина: Я маю мільйон ідей і заряджаю цим наречених. А потім тримаю цю ідею в голові, орієнтуюся на неї. Я впіймала хвилю — і наречені за мною понеслися. 

Григорій: А ще потрібно мати сталеві нерви, як у Каті. Бо чим ближче до дати, то більше в наречених з’являється ідей. В них прокидаються організатори, режисери, дизайнери… І тут треба переконати, що все вже готове, треба заспокоїтися.

Мені здається, що всі проєкти, які створюються професіоналами, мають бути успішним, тому що це від душі, тому що віддаються. Насправді багато телеглядачів і шанувальників не можуть навіть уявити, у яких ми графіках працюємо, скільки спимо — іноді взагалі не спимо, — скільки тривають зміни. Бо ти віддаєшся наповну. 

Нарешті вже наречені довіряють професіоналам, звертаються до професіоналів і не намагаються все організувати самі. Раніше організовувала двоюрідна сестра, прапрабабця, бабуся. Мама забула ікони вдома, а наречена реве і не знає, що робити. Зараз є організатори, які все пам’ятають, і це для них професія. Це вже величезне надбання. Ну а якщо ще й зірковий ведучий!

В Україні почали робити режисерські весілля. Як це — режисерське весілля? 

Катерина: Режисерське весілля продумане від першої зустрічі з нареченими. Організатор подивився на них, відчув їх, збагнув всю глибину і суть їхнього кохання. Народжується історія, народжується ідея, і тоді вона зав’язується не тільки в декор, а в сценарій, в режисуру побудови світла, звуку, в доречно підібрану шоу-програму. Є спеціальні підводки для виходу нареченої, для виходу ведучих. Це вже така більш поглиблена, поставлена, театралізована подія, яка відбувається за сценарієм, де працює багато координаторів.
Це вже не є такий балаган, як звичайне весілля з координатором, це щось більше.

Григорій: Режисерське весілля — це супертенденція. Для ведучого величезний кайф бути частинкою такого заходу. Ти в процесі, відчуваєш себе частиною команди. Ти маєш передати концепцію, яку запланували організатори і яку затвердили замовники і молоді.

Я веду заходи не лише в Україні, а й буваю за кордоном. Хочу сказати, що ми за організацією, за підготовкою випереджаємо ставлення тих організаторів. Наприклад, був у мене захід із французьким організатором. Вони нікуди не поспішають. Чи то режисерське весілля, чи не режисерське. Питаю, коли буде вихід? — Аа, буде, — і сирочок-ковбаску собі ріжуть. Рівень, майстерність режисерських проєктів — це велика насолода.

Ведучому важливо вміти доповнювати цю концепцію, а не перетягувати ковдру на себе. Ведучі-початківці дуже хочуть реалізувати себе, а ти все ж таки маєш бути трохи над ситуацією і додавати, а не перетягувати на себе основну увагу. 

Я знаю, що ви працюєте разом з дружиною. Хто ще є у вашій команді?

Ви знаєте, найголовніше — це дружина. Вона мій фінансист, координатор. Час від часу мені здається, що я взагалі працюю безкоштовно, а Катя мені каже, що я дуже дорогий ведучий (сміється). Усі гроші —  дружині й родині.

У мене є помічники, продюсери на каналах, ті, хто радить мене, є стилісти. Я вважаю, що кожен має займатися своєю справою, і тоді може відбутися як особистісний бренд, так і вся концепція, і команда. 

Я теж не розслабляюся, працюю над собою, стежу за різними програмами, гумором, концепціями, тобто намагаюся бути постійно в тренді, в матеріалі та — що називається — на хвилі. 

З ким треба домовитися, щоб ви були ведучим свята?

Усе дуже просто. У мене є директор, моя прекрасна дружина Христина. А ще в мене є сторінка в Instagram (@grisha_reshetnik), в інших соцмережах. Тому це не так складно. Або можна звернутися до найпрофесійніших організаторів, які люблять свою справу і віддаються сповна. 

Чого ви бажаєте нашим нареченим?

Бажаємо всім замовникам, майбутнім нареченим, тим, хто планує якесь свято, довіряти професіоналам і слухати думку тих людей, які в цій справі живуть, які знають останні фішки і тренди!

Розмовляла шеф-редактор Оксана Дябло, весільний портал Пара молода

Ведучий: Григорій Решетник
Організатор: Катерина Дуда «Duda Agency»

Локація: Park. Art of Rest
Відео: Захар Дябло


19.10.2020              сьогодні 2, з початку місяця 32, всього 437◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info