Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Гурт «Фіра» підкорив Литовську сцену!Триденний фестиваль «VisaginoCountri» зібрав любителів музики кантрі (і не тільки) вже у 23-тє! Музичне дійство відбувалось з 19 по 21 серпня у місті Васагінас. Одними з перших на сцені фесту виступив український гурт Фіра. Звісно, Пара молода просто не могла не розповісти про цю важливу подію у житті популярного на весіллях live-бенду.

Гурт «Фіра» підкорив Литовську сцену! Фестиваль «VisaginoCountri» у місті Васагінас зібрав любителів музики кантрі
Литовські ЗМІ, висвітлюючи «VisaginoCountri», про гурт Фіра згадують як про «добре відомий експериментами з музикою стилю кантрі і виконанням західноукраїнських пісень…». Зазвичай у заході беруть участь 12 гуртів з 9 європейських країн та Америки, 2-3 з них – литовські. 
Мета фестивалю, за словами організатора Еляни Чєкєне (Elene Cekiene) – це пошук нового звучання; гуртів, які можуть запропонувати різні варіанти темпу, ритму, зливатися з іншими стилями музики. 
Гурт «Фіра» підкорив Литовську сцену! Фестиваль «VisaginoCountri» у місті Васагінас зібрав любителів музики кантрі
Дуже масштабним серед Балтійських країн став третій фестиваль «VisaginoCountri». Запис про нього потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Щороку програма шоу вдосконалюється. Цього року жителі і гості міста насолоджувались не лише виступами виконавців, а й танцювальним марафоном, іграми та ковбойськими розвагами. Так, саме ковбойськими! На відміну від одягу 90-х, народ часто «фестивалить» у капелюхах, ковбойських чоботах, куртках-косухах та джинсах, наче герої з фільмів про дикий захід.
Гурт «Фіра» підкорив Литовську сцену! Фестиваль «VisaginoCountri» у місті Васагінас зібрав любителів музики кантрі
Саме такими, у драйвових образах, а головне – щасливі й усміхнені, учасники Фіри з’явились на сцені Васагінасу. «Костюм співачки (Ірини Музики) являв собою чудову стилістичну репліку українській орнаментальній пісні та індіанській тематиці в кроях та фактурах. Якийсь феноменальний мікс так віддалених, ніби-то, культур», — зауважив Остап Барановський, автор текстів та режисер і сценарист кліпів гурту Фіра.

Сподіваємось, що виступ на «Visaginocountry» став «якісно іншим етапом і безперечно віховою подією» для Фіри, так, як вони цього бажали.

Текст: Тетяна Тетера, весільний портал Пара молода
Фото: 
https://codecultureblog.wordpress.com/
25.08.2016              сьогодні 1, з початку місяця 19, всього 1475◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info