Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Гурт ЖелезнякМузика, яку грає гурт, найбільш популярна та найбільш жадана серед народу. Нині в репертуарі гурту – сотні ліричних, танцювальних та сучасних пісень. Гурт «Железняк» запрошує до веселого настрою на весіллях, концертах та різних урочистостях. Секрет успіху – сто відсоткова жива музика.

Музичний гурт
Гурт української естрадної, фолькльорної музики та шансону існує для того, щоб нести відпочинок та радість людям через музику. В основному, діяльність гурту полягає в тому, щоб веселити людей та створювати хороший настрій. Керівник ансамблю Железняк Ігор, має двадцяти чотирьох річний досвід роботи в ансамблі.

Музичний гурт створений у 1986р. Основою складу є сім’я Железняків. Ми воконуємо інструментальну музику, пісні з супроводом і без нього. Репертуар включає традиційні весільні награвання, українські традиційні танці, ліричні пісні, а також організація конкурсів та повного проведення урочистостей. Окремі учасники гурту брали участь у фестивалях: «Червона Рута» (1992р.), «Фестиваль фольклору» - Польша (2006 - 2009р.р.), Словакія (2008-2009р.р.), також щорічних фестивалях та відзначеннях.

Джерело: весільний журнал «До і після ВЕСІЛЛЯ».
18.07.2010              сьогодні 1, з початку місяця 24, всього 9257◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info