Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Hand-made із повітряНапевно відтоді, як хтось придумав кольорові повітряні кульки, без них не обходиться жодне весілля. Ними прикрашають все, що потребує прикрашання: автомобілі (чи інший транспорт, яким молодята поїдуть до шлюбу), огорожі, брами, двері місцевого РАЦСу, ну і, звісно ж, приміщення для забави. Та, на щастя, часи, коли прикрашаннями займалися дружки, дружби та місцева молодь, вже майже відійшли у минуле. І все частіше молодята розкривають свої гаманці перед людьми, котрі вміють вичаклувати зі звичайних повітряних кульок справжнє кольорове диво.

Hand-made із повітря. Фігура серця з повітряних кульок

Дощ із пелюсток та конфеті

Замовити можна все, що завгодно: від справжнього кулькопаду до найдивовижнішого казкового звіра чи птаха. Ціна залежить від того, скільки кульок буде використано для створення обраної вами композиції, та від того, чим вони наповнені. Кулька наповнена повітрям зараз коштує одну гривню, гелієм - три.

Якщо ж ви друзі наречених і хочете зробити їм фантастичний сюрприз, то замовте «кулю-несподіванку» ? це великий шар, який повинен тріснути під час першого шлюбного танцю закоханих. З нього на молодят, що кружляють у своєму першому вальсі, полетять конфеті та пелюстки троянд. Уявляєте, як гарно? У кулю, до речі, можна вкласти і гроші. Кажуть, що якщо у день весілля посипати молодят різнокаліберними купюрами, то це принесе достаток та благополуччя. Правда чи ні – стверджувати не будемо, але про всяк випадок гроші приготуйте. А от інтер’єр ресторану, де проходитиме весільна забава, розкішно доповнять пара ніжних величних лебедів. Вони, звісно, можуть бути різних кольорів, проте «кулькові» дизайнери запевняють, що найгарніші – білі. Якщо ж молодята «товаришують» із гумором, то їм точно сподобаються фольговані фігури нареченого та нареченої. Також можна замовити власні імена, «написані» кульками улюбленого кольору.

Ну і, безперечно, арки з повітряних кульок. Їх може бути багато, вони можуть бути різних розмірів і вони ЗАВЖДИ виглядають стовідсотково ефектно. На цю тему фантазувати можна безконечно. Починаючи від арки позаду весільного стола наречених, прикрашеної живими квітами та стрічками, і продовжуючи яскравими й легкими арками, зробленими з одного шару кульок, що наповнені гелієм. Такі арки створять ілюзію куполу над святковим столом. Також можна замовити прохідну арку у вигляді серця на вході до ресторану.

Не для «слабохарактерних»

Якщо ж вам дуже кортить прикласти власну руку до декорування залу або просто зробити несподіванку коханому чи коханій, ми із задоволенням вам допоможемо. Увага! Відкриваємо секрет виготовлення найпопулярнішої «повітряної» фігури всіх часів і народів ? серця. Для того, щоб виготовити серце заввишки 70 см, вам знадобиться приблизно 100 кульок, а для композиції заввишки 1,7м ? близько 200.

Отож, нам необхідно:
кулі великого діаметру з хвостиками з обидвох сторін (внизу для надування і вгорі для прикріплення іншої кулі), кулі меншого діаметру для прикраси перемичок гірлянд, стрічки, різнокольорова фольга. Великі і маленькі кулі мають бути різних кольорів. А ще нам знадобиться спеціальний насос, який закачує у кульки повітря, оскільки надути таку силу-силенну м’ячиків за допомогою лише власних легень – складно. Насос можна придбати або ж взяти на прокат на весільному ринку (на Краківському вони точно є) чи у спеціалізованих крамницях

Крок перший
Зробіть основу ? «тягарець» для нашого серця, який втримуватиме його на підлозі, аби наш витвір не полетів догори. Для цього потрібно налити в кульку води, зав’язати її та покласти хвостиком догори в центрі круглої пакувальної фольги для квітів. Тепер зберіть фольгу навколо хвостика, не приховуючи його, і розрівняйте краї фольги. Щоб букет вийшов пишнішим, можна використати декілька листів фольги.

Крок другий
Напомпуйте одну велику кулю і прив’яжіть її хвостиком до хвостика, що закутаний у фольгу. Хвостики потрібно зв’язати без ниточок. Такий же трюк треба повторити із ще однією великою кулею, і так само хвостиком прив’яжіть його до верхнього хвостика попередньої кульки. Таким чином створіть ланцюжок із кульок. Кількість куль залежить від розміру серця, але число має бути парним, щоб можна було без зусиль надати серцю необхідної форми. Останню, завершальну велику кулю прив’яжіть до хвостика кульки, що наповнена водою.

Крок третій
Надуйте дві маленькі кульки і зв’яжіть їх між собою за хвостики. Те саме зробіть ще з двома кульками. Візьміть ці дві зв’язки та з’єднайте їх у центрі так, щоб вийшла одна міцна зв’язка з чотирьох куль. Створіть таких четвірок стільки, скільки перемичок із хвостиків має наш ланцюжок із великих куль і прикріпіть їх у потрібних місцях, перекручуючи маленькі кульки навколо великих.

Крок четвертий
Після того, як ланцюжок створений і прикрашений маленькими кульками, надайте йому форму серця. З’єднання двох половинок серця можна прикрасити за допомогою декоративної прикраси з фольги або великого банта.

Крок п’ятий
Прикріпіть серце до стіни двостороннім скотчем і оздобте композицію живими квітами та стрічками.

Крок шостий
Даруйте!

Автор: Марта КОМАР, журнал «Майже одружені»
11.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 25, всього 7763◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info