Happy NestВесільний координатор. Прийнявши рішення, довірити координацію власного весілля нам ВИ БУДЕТЕ ВПЕВНЕНІ в тому, що будь-який форс-мажор або непередбачена ситуація буде вирішена оперативно і найкращим чином для вас.

Адреса:
Київ

Телефон:
(063) 789-02-72

facebookfacebook

Навіщо потрібен весільний координатор? Все дуже просто, неможливо одночасно контролювати подачу гарячих закусок, приймати і перевіряти торт, зустрічати спізнюються гостей і допомагати ведучому з реквізитом для вікторини?

Прийнявши рішення, довірити координацію власного весілля:

ВАМ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ займатися обзвоном всіх ваших артистів, фото-відео-провідних і т.д., не доведеться хвилюватися за їх зустріч, розміщення і харчування!

ВАМ НЕ ПОТРІБНО також тепер хвилюватися за зустріч ваших гостей в ресторані, розсадження і переживати за розміщення гостей в готелі!

Весь вечір ВИ БУДЕТЕ перебувати поруч зі своїм чоловіком, а не з банкетним менеджером вирішувати питання дозамовлення, перерахунку порожніх пляшок і перевірки часу подачі страв.

ВИ НІКОЛИ не пропустите тонкощів і дрібниць, які так важливі в день весілля!

Ви відчуєте себе ГОСТЕМ на власному весіллі, тому що будете відпочивати і насолоджуватися тим святом, яке так довго мріяли!

ВИ БУДЕТЕ ВПЕВНЕНІ в тому, що будь-який форс-мажор або непередбачена ситуація буде вирішена оперативно і найкращим чином для вас.

І це тільки мінімум того, що я візьму на себе! Для мене важливо, щоб ви були впевнені у тому, що все пройде в цей день ідеально.

І найголовніше! Присвятіть останню ніч перед весіллям міцному і спокійного сну!

Позбавте себе від організаційних і адміністративних робіт в найголовніший день Вашого життя!

З любов'ю,
Ваш весільний координатор
Тетяна
сьогодні 1, з початку місяця 22, всього 1674

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info