Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

І вона сказала «Так»: ТОП-5 місць для освідченняВедучий Сергій Лиховида розповів, як зробив пропозицію коханій, та попросив у своїх підписників в Instagram поділитися історіями про їхній важливий момент. Серед безлічі відповідей «Пара молода» обрала для вас найцікавіші.

ТОП-5 місць для освідчення
«Я, як ведучий, думав, що скажу щось дуже красиве і мудре. Але у мене, як і у всіх хлопців, речення плуталися і важко було зібратися. Я став на одне коліно і освідчився. І слава Богу вона сказала: «Так». Ось так згадує, як просив руку і серце коханої, весільний ведучий Сергій Лиховида. Він зробив це 5 років тому у найвищому будинку світу Бурдж Халіфа в Дубаї. Це була їхня перша спільна подорож за кордон. А Сергій взагалі летів вперше. І коли в аеропорту рентген перевіряв їхній багаж, то серце на мить завмерло, адже серед речей була каблучка для освідчення. З нею, до речі, також були пригоди. Сергій не знав розміру пальця дівчини. Запитався у бабусі, розповів про освідчення і попросив зберегти це все у таємниці. Бабуся зберегла, але коли настав день відльоту, то таки натякнула внучці, що за кордоном на неї чекає фантастичний сюрприз. 

Вже тепер Сергій написав пост в Інстаграм з проханням поділитися своїми історіями освідчень і звичайно місцями, де це було. 

1. У центрі рідного міста.

Що може бути підозрілим для дівчини, якщо коханий кличе її погуляти в центрі? Так, нічого. І цим можна скористатися і підготуватися до пропозиції: «Я спочатку готувався до весілля: замовив ресторан, музику, фото, відео, всюди дав завдатки, а сам так і не освідчувався. За місяць до весілля став на коліно біля пам'ятника Т. Г. Шевченку в центрі м. Рівне і попросив руки. Вона, звісно, відповіла «Так», - розповідає користувач harbuza.

2. У літаку дорогою на відпочинок.

Доки ви летите, дівчина точно не буде сподіватися, що зараз їй запропонують стати дружиною. Десь в думках вона вже милуватиметься новими місцями, заходитиме в невеличкі магазини і уявлятиме, що одягти для прогулянки містом. І тут потік її думок зупинить освідчення від коханого чоловіка. Просто у літаку. Ефект несподіванки справді буде феєричним. Ну а подальший відпочинок буде наповнений величезними дозами задоволення, щастя і релаксу.
ТОП-5 місць для освідчення

3. На березі моря.

«Мені зробили пропозицію на морі. Це були щасливі моменти мого життя» - розповідає korenewa_t. Сергій також згадує схожу історію своїх клієнтів, яка йому дуже припала до душі: «Хлопець, якому на той момент було 34 роки, освідчився дівчині, яка також була приблизно того ж віку, через тиждень після знайомства. Вони гуляли по пляжу в Іспанії і він їй зробив пропозицію. Не знаю як, але ця дівчина твердила, що здогадувалася, що таке може трапитися. Вона якось це відчувала. Можливо по очах чи по поведінці. А тепер чекають на народження хлопчика». Морське повітря просто творить чудеса.

4. В іншій країні.

Лілі освідчився чоловік у Туреччині. Здавалося б, нічого особливого, але саму атмосферу вечора він продумав до деталей. Це й зробило день чарівним: «Було дуже несподівано, так як разом знаходились всі 24/7. І не змогла зрозуміти, коли він встиг все так таємно зробити. Була прекрасна вечеря на березі моря, заходило сонечко, такий шикарний вид, все на стільки гарно, що аж дух захоплював. І тут він мені освідчився. Стільки емоцій було, що навіть не пам‘ятаю, що він там мені наговорив. Коли це все не банально, і так неочікувано, то запам‘ятовується на все життя».

5. У визначних місцях

І ще одна гарна підказка для вас - Гора Геллерт в місті Будапешт прямо над водосховищем. Там є символічний пам`ятник. Принаймні таким він буде для Люби (liubahaieva), адже саме біля нього їй освідчився коханий хлопець: «Це гора в місті Будапешт, біля пам'ятника, де Буда і Пешт об'єднуються».  

Сергій Лиховида ж наполягає: хлопець має зробити дівчині пропозицію у гарному місці. І добре все підготувати. «Дівчата емоційні і для них моменти, які чоловікам здаються простими і банальними, є важливими. Це буде ще одна пам’ятна подія, яку приємно буде згадувати обом. Більшість дівчат люблять сюрпризи, романтику і щоб їх дивували, приємно втішали і дарували ці яскраві незабутні емоції, які можна пережити саме в момент, коли тобі освідчуються. Тому звертаюся до всіх чоловіків: варто щось придумати креативне і зробити цей момент для неї незабутнім. До речі, подумайте не тільки про момент пропозиції, а й про заклад, в який ви підете після. Можливо навіть попередньо замовте вечерю», - радить ведучий. 

І підказує ще декілька, на його думку, вдалих місць для освідчення:
  • міст кохання в Айя-Напі на Кіпрі - це міст-скала, де часто проводять навіть шлюбні церемонії. А якщо поцілуватися на цьому мості і загадати бажання, то воно неодмінно збудеться.
  • «Язик Троля». Друзі Сергія переживали хвилюючий момент освідчення на фоні шикарних краєвидів - на кам`яному виступі на горі Ск’єггедаль.

Сергій переконаний, краще зробити пропозицію за кордоном, адже в Україні ми і так завжди є. А в іншій країні відчуєте багато вражаючих емоцій. То ж у справі освідчення важливі всі нюанси - час, місце, деталі, слова. Якщо все добре продумати заздалегідь, то навіть хвилювання не завадить вам провести все на вищому рівні.
14.09.2018              сьогодні 1, з початку місяця 42, всього 1691◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info