Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«І жили вони довго і щасливо»: казкові сюжети для весільного фотосетуЗвичні сценарії весільної зйомки здаються надто банальними? Тоді, можливо, вам варто знову перечитати казку, яку ви обожнювали у дитинстві. Бо, як показує наступна фотопідбірка, із казкових сюжетів виходять просто казково чарівні весільні фотосети…

Стилізовані зйомки вимагають ґрунтовнішої підготовки, ніж звичайні. Адже це свого роду маленький театр, застиглий у русі… Тут потрібна більша єдність образів наречених та декорацій, вищий рівень майстерності візажиста і перукаря. Не кажучи вже про те, що для більшої правдоподібності сюжету, окремі елементи декору виготовляють ексклюзивно під зйомку. Не щодня ж у студії декору замовляють оформлення весільної зйомки «Спляча красуня».

Словом, якщо ви прагнете саме такого достеменного відтворення сценарію, то зйомки під певну казку вам навряд чи вдасться провести у самий день весілля. Хіба якщо усе ваше свято у темі «Червона шапочка» чи «Попелюшка». Втім, зробити стилізованою дозйомку чи побавитися у такий фотосет на річницю – цілком здійсненно. У будь-якому випадку, ви, безперечно, отримаєте неймовірні враження від такої пригоди. І це будуть просто безцінні кадри для вашого сімейного альбому. Така собі ілюстрація сакраментального «і жили вони довго і щасливо». Як приклад пропонуємо вам переглянути весільні фотопроекти із казковими сюжетами, опубліковані ресурсом Praise Wedding.

А якщо побачене надихне вас на власний казковий фотосет, то Пара молода, як завжди, радо запрошує поділитися своїми доробками із іншими нареченими у рубриці «Весільні історії».

​Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


Аліса в країні чудес


Червона шапочка


Принцеса на горошині


Рапунцель


Зачарована


Вгору

06.11.2014              сьогодні 1, з початку місяця 17, всього 4567◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info