Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Ідеальна фігура з «Fitness house»Кожна наречена мріє у день весілля бути неперевершеною, тендітною, щоб її витонченим тілом захоплювалися всі присутні. Виснажливі дієти та тривалі голодування - ось що вибирають більшість наречених. І одразу ж після весілля розуміють, яку ціну заплатили за стрімке та швидке схуднення: кілограми повертаються, прихопивши з собою ще декілька зайвих.

«Але як у день весілля похизуватися осиною талією?» - запитаєте ви. Відповідь проста – довіртесь професіоналам. Тренери «Fitness house» спеціально для вас розробили супержироспалюючу програму «Turbo». Вона розроблена на 42 дні, які включають тренування в залі, маленькі домашні завдання, правильну систему харчування, легку схему контролю, консультативні заняття. Таким чином, за півтора місяці ви не лише створите фігуру своєї мрії, але й суттєво покращите фізичні показники та власне здоров’я.
фітнес центр «Fitness house»
Ще одним незаперечним плюсом даної програми є те, що отриманий результат закріплюється та зберігається на тривалий термін. По завершенні особистий тренер підготує для вас комплекс вправ та систему харчування ще на 42 дні. Таким чином ви зможете досягнути ще кращого ефекту самостійно, пристосуватись та адаптуватись до нового способу життя, та вже назавжди отримати «чарівну паличку», за допомогою якої зможете тримати себе у формі навіть лише тренуваннями вдома.

Заняття за програмою «Turbo» відбуватимуться в невеликих закритих групах з жовтня щотижня у понеділок, середу та п’ятницю о 19:30.
Вартість участі в програмі – 390 грн.

Для найстаранніших фітнес клуб підготував сюрприз: переможцю програми повертають повну вартість програми. Отож, у вас з’явиться ще один чудовий стимул досягнути бажаної цілі.

Окрім того, фітнес центр «Fitness house» завжди чекає вас на заняттях з йоги, аеробіки, фітміксу, пілатесу та на танцювальних уроках. Подбайте про своє тіло правильно. Пам’ятайте, бути здоровою, красивою та стрункою – це завжди модно!

Текст підготувала Мальва Бочкарьова
17.09.2013              сьогодні 1, з початку місяця 14, всього 4436◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info