Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Ідеальна наречена ідеальна в усьомуПриготування до весілля для нареченої включають не лише замовлення ресторану, вибір сукні, надсилання запрошень гостям та безліч інших організаційних моментів. Важливо також підготувати своє тіло і душу до цього урочистого дня. І якщо сердечні справи ми вирішити не в змозі, це занадто особисто, то потурбуватися про тіло — завдання, посильне для нас.

Наречена має бути бездоганною. І це стосується не лише одягу, макіяжу, зачіски. Велику увагу варто приділити деталям. Таким як видалення небажаного волосся на тілі, наприклад. Адже хочеться почуватися вільно та впевнено впродовж усього дня (і ночі також, що не менш важливо!). Звичайне гоління навряд чи врятує ситуацію, адже у більшості жінок менш ніж за добу з’являється щетина. І хоча візуально вона майже не помітна, але на дотик відчувається. І приносить певну незручність і дискомфорт. А в день весілля все має бути ідеально.

 

Ідеальна наречена ідеальна в усьому. Лазерна епіляція в салоні Steffany

Найкращий вибір для нареченої

Серед десятків способів видалення небажаного волосся, які пропонує нам косметологічний ринок, лідируючу позицію не втрачає лазерна епіляція. Вона безпечна, в порівнянні з іншими методами майже безболісна, ефективна та має довготривалий результат.

Оскільки в процесі проведення процедури відбувається проникнення лазера під шкіру, маніпуляція вважається досить серйозною. Проводити її можуть лише професійні косметологи, які пройшли навчання та отримали відповідний сертифікат. Клієнту треба готуватися до епіляції та доглядати за тілом опісля. Напередодні весілля особливо важливо, щоб все було проведено на найвищому рівні, без жодних недоліків чи наслідків.

Чому саме лазерна епіляція? Причин багато:

 1. Після процедури ви станете впевненою у кожному русі. Вам не соромно буде показати оголену ніжку з-під весільної сукні, під час танців не варто перейматися про пахви, а ідеально гладка зона бікіні порадує новоспеченого чоловіка.

 2. Ваша шкіра залишиться такою ж привабливою, як і до епіляції, оскільки відбувається пошкодження винятково волосяної фолікули.

 3. Жодні неприємні відчуття не супроводжують процедуру. Незначний дискомфорт легко ліквідується апаратами з обдувом холодним повітрям, охолоджуючими кремами та анестезуючими спреями.

 4. Відсутність врослих волосин.

 5. Короткий термін реабілітації після процедури.

Цей метод видалення небажаного волосся підходить для всіх частин тіла: руки, ноги, пахви, обличчя, бікіні, живіт, спина.

 

Ідеальна наречена ідеальна в усьому. Лазерна епіляція в салоні Steffany

Варто знати кожному клієнту

Важливо, щоб процедуру проводив кваліфікований майстер на сучасному обладнанні. В салоні Steffany лазерна епіляція виконується згідно з запатентованою технологією SHR™ від Alma Lasers. Це відома в усьому світі та клінічно схвалена процедура. Вона майже безболісна та високоефективна.

Загалом повний курс лазерної епіляції складається із 6–8 сеансів. Але це число може дещо змінюватися в залежності від типу шкіри, структури волосся, особливостей організму. Щоб у день весілля мати ідеальний вигляд, ми рекомендуємо:

 1. Заздалегідь проконсультуватися з косметологом.

 2. Не проводити процедуру напередодні визначної дати (кінцевий результат стане помітним після двох тижнів).

 3. Дотримуватися правил підготовки до епіляції.

 4. Застосовувати антисептичні креми.

 5. Якщо після весілля ви збираєтеся в медовий місяць, слід врахувати, що після сеансу 14 днів не можна загоряти.

 6. Оскільки через певний час необхідно проводити корекцію, розрахуйте відпочинок так, щоб була можливість відвідати майстра у зазначений термін.

Кожна дівчина прагне бути бездоганною. І не лише у день весілля, а щодня. Сучасна косметологія робить все, щоб краса супроводжувала нас щохвилини.

21.06.2019              сьогодні 1, з початку місяця 24, всього 679◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info