Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Ідеальний чоловік – міф чи реальність?
Кожна жінка мріє про нього, про ідеального чоловіка. Кожна жінка плекає надії, якщо й не зустріти такого, то принаймні переробити того нещасного, який у цей момент є поруч. І якщо ще кілька десятиліть тому чоловікові достатньо було бути добрим і порядним, щоб жінка зарахувала його до категорії «ідеальний», то тепер вимоги у прекрасної половини зросли. Який же він ідеальний чоловік 21 століття?
Ідеальний чоловік – міф чи реальність?

Він добрий і мужній водночас. Він ніколи нахабно не збреше, що йде у важливих справах, в той час, коли збирається з дружбанами на пиво. Він дарує квіти не лише на 8 березня, а й просто так. Він знає, коли бути ніжним, а коли холодним і непоступливим. Його не дратує, коли в гості приходить теща. Він не розкидає брудних шкарпеток і не заляпує люстерко у ванній. Він заходить на кухню не лише для того, щоб спитати: "У нас є щось поїсти?". Він за жодних обставин не вдарить жінку, навіть якщо вона "ще та штучка". Він купить жінці ще одну пару чобіт, навіть якщо в неї вже є чотири. Він знає, що робити, коли кохана гнівається. Він розкаже примітивний анекдот так, що твої подруги ще довго захоплюватимуться його почуттям гумору і тихцем заздритимуть тобі. Він не мільйонер, але завжди має гроші на добрий коньяк собі і смачні цукерки для коханої. Він... і так можна без кінця.

Але чи існують в реальності такі чоловіки, чи це лише витвір жіночої уяви? Провівши соціологічне опитування серед ста жінок різного віку, виявилося, що майже половина вважає, що "ідеальним може стати будь-який чоловік, було б бажання". 27% переконані – "таких чоловіків справді мало". І лише 5% стверджують, що "навколо безліч ідеальних чоловіків, просто ми жінки самі не знаємо, чого хочемо". Майже усі представниці прекрасної половини переконані, що ідеальними не народжуються, ними стають, завдяки щоденній праці над собою та мудрій жінці, яка поруч. Цікавим є те, що з усіх жінок, жодна не назвала більше трьох ідеальних чоловіків серед усіх своїх знайомих. Чоловіків, які поруч, вважають ідеальними лише третина жінок (переважно одружені). Серед недоліків своїх обранців називають: невміння контролювати свої емоції, небажання йти на компроміс, егоїстичність, неохайність, неуважність до потреб коханої.

Бізнесмен, юрист, лікар і священик – професії, які на думку жінок, пасують ідеальним чоловікам. З-поміж рис, притаманних ідеальному чоловікові, найперше виділяють доброту і уважність, розум та почуття гумору. Матеріальне становище далеко не на першому місці (а чоловіки ж думають, що жінки – істоти меркантильні)!

Ось такий образ ідеального чоловіка... Але з однією поправкою – у нього мусить бути ідеальна жінка, яка пробачає йому маленькі недоліки. Вона знає, що навіть у найдосконалішого ювелірного виробу, якщо дивитися крізь лупу, можна знайти дефекти.

Автор: Марія Паращак.
Джерело: весільний журнал «До і після ВЕСІЛЛЯ».

31.10.2010              сьогодні 2, з початку місяця 17, всього 6714◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info