Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Ідеї для весільного альбомаПісля того, як ви півроку планували весілля, обирали найкращого фотографа, шукали запаморочливу сукню і вишукані обручки, складали ідеальне меню для банкета, до створення такої пам’ятної речі, як весільний фотоальбом, треба підійти не менш відповідально. Звісно, найкращий фотограф підготує вам ідеальні знімки, але оригінально оформити їх у справжню сімейну реліквію ви можете і самостійно. Навіть краще, якщо ви зробите це самі. З Любов’ю.

Зроблено з любов’ю

Для початку роздрукуйте фотографії на якісному кольоровому принтері, наприклад на Canon 4410. Окрім фотографій підготуйте гарний папір, фломастери, олівці, елементи декору. Це можуть бути ґудзики, мереживо, засушені квіти, стрічки і багато чого іншого.


Щодо розташування фотокарток у альбомі. Найбанальніше – це розмістити світлини у хронологічному порядку: починаючи від ранкових зборів у квартирі нареченої і закінчуючи банкетом у ресторані. Не забудьте межувати світлини коментарями, зауваженнями, підписами. Через 40 років ви можете не згадати усіх відтінків емоцій і почуттів, які ви відчували у той день.


Можна робити тематичні підбірки фотографій. Одну сторінку присвятити виключно вашим свідкам, батькам, гостям. На окремих розворотах розмістити світлини нареченого. Присвятити декілька сторінок розвагам від тамади.


Компонуючи альбом, ви можете розповідати не лише про день весілля, а взагалі про історію вашого кохання. Згадати першу зустріч – розпочати з перших спільних фото, переповісти про поїздки, подорожі, незабутні побачення. Про все, що є особливим для вас двох.


Цікаво виглядатимуть на сторінках альбому знімки окремих деталей церемонії: букету нареченої, аксесуарів, весільного торту, предметів інтер’єру. Розмежовуйте такими кадрами фотографії, на яких скупчено занадто багато людей.


Окрім власне фотографій з весілля можна розмістити у альбомі відскановані побажання гостей у листівках, або ж навіть використати в оформленні самі листівки. Ефектно будуть виглядати на сторінках альбому цитати і афоризми про кохання. Поезія додасть ще більше романтики. Додайте тексти улюблених пісень. Можна стилізувати альбом під улюблений фільм, зробити його у ретро-стилі: ідей маса. Не будьте ледащими і ідеї обов’язково з’являться. При цьому зробите ви все на свій власний розсуд та смак, а результат вас обов’язково задовольнить.

30.01.2013              сьогодні 2, з початку місяця 22, всього 9043◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info