Каталог-планувальник Пара молода






 
◄ Попередня   Наступна ►

Ідея для освідчення: стрибок з парашутом



Готуєтесь освідчитися своїй коханій? Якщо ви вирішили, що не хочете банального: «Давай одружимось» або «Переїжджай до мене», то ось вам неординарна ідея від одесита Сашка, який таки дочекався на заповітне «Я згодна!».

Ідея для освідчення: стрибок з парашутом
«Спочатку я хотів відзняти ролик про нас, який мав би стати сюрпризом для Христини перед показом в кінотеатрі. Але мені відмовили в цій ідеї, тому одразу вирішив, що це буде стрибок з парашутом, так як сам в минулому парашутист. Свою роль відіграло і те, що Христинка також давно хотіла спробувати стрибнути.

Отож: підготовка, інструктаж, посадка в літак… І він злетів, а я був на землі з біноклем та нервово чекав, коли вони стрибатимуть з висоти 4500 метрів. Очікування було дуже складним, так як я переживав і за її життя і за відповідь на пропозицію. Наперед підготував текст, але, як не дивно для мене, від хвилювання я все забув!


Після приземлення Христину відстебнули від інструктора, вона підійшла до мене і я сумним голосом сказав їй: «А знаєш, що сталося?». У неї і так був шок після приземлення, коліна тремтіли, вона не розуміла, що трапилося, а тут і я став на коліно і почав бурмотіти, що пам’ятав. Вона спочатку не знала як реагувати, так як її переповнювали емоції і від стрибка, і від того, що відбувається... Але зі сльозами радощів я отримав відповідь «Так», і відразу заспокоївся.


 
Емоції переповнювали, особливо Христину, оскільки для неї це був перший стрибок, адреналін, та ще й я тут зі своєю пропозицією :). Всі інструктори на аеродромі не очікували таких подій. На мою думку, це дуже хороший варіант для пропозиції руки та серця дівчині, яка раніше ніколи не стрибала з парашутом!».

Дякуємо Олександрові за таку натхненну розповідь про важливий момент у його з коханою житті! А також нагадуємо, що усі історії про освідчення, весілля та зйомки lovestory стають учасниками конкурсу «Пара молода 2016». Долучайтесь до розіграшу головного призу – церемонії весільної річниці!

Підготувала Юліана Діткун, весільний портал Пара молода


04.07.2016              сьогодні 2, з початку місяця 21, всього 2004



◄ Попередня   Наступна ►





Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info