Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ІГРИ-ЗАБАВИОДЯГНИ НАПАРНИКА
Це командна гра. Учасники розбиваються по парах.
Кожна пара вибирає собі наперед приготований пакет, в якому лежить набір одягу ( потрібно, щоб кількість і складність предметів була однаковою). Всім учасникам гри зав'язуються очі. По команді один з пари повинен на дотик одягнути на іншого одяг з пакету, що дістався йому, за одну хвилину. Перемагає пара, яка швидше і правильніше за інші "одягнеться". Весело, коли в парі двоє чоловіків і їм дістається пакет з чисто жіночим одягом!

ГОРДІЄВ ВУЗОЛ
Необхідно наперед запастися 10 довгими стрічками однакового кольору. Для гри викликаються 10 найтверезіших учасників. Вони стають в круг. Посередині круга стоїть ведучий. Він збирає в кулак середини всіх стрічок. Учасники беруть кожний по кінцю стрічки і тягнуть по команді кожний на себе. Ведучий розтискає кулак, і пара, що утворюється на кінці кожної стрічки, цілується.
Переможців немає, головне - посміятися.

ТАНЕЦЬ З КУЛЬКОЮ
Це дуже проста гра для всіх гостей. Ведучий оголошує гру і умови. Кожній парі дають по кульці. Вони ставлять кульку між собою і, утримуючи тілом, танцюють один з одним. При цьому руками чіпати кульку заборонено.
Той, хто витримає випробування до кінця, - переможець. Хто упустить кульку або кулька лопне від «сильного тяжіння» партнерів один до одного, автоматично виключається з гри. Любителі активних рухів тіла можуть продовжувати танцювати «чисто для задоволення».
Дуже весело і забавно буде використовувати для цього конкурсу безліч музичних уривків самих різних стилів, а головне - темпів. Краще почати з повільного танцю, учасникам буде здаватись, що це легко, але найсмішніше попереду. Коли зазвучить енергійна музика, а ще краще - рок-н-рол, ось це буде справжнє випробування!

ЕСТАФЕТА «ЛОЖКА»
В двох командах повинна бути однакова кількість людей, достатньо по 10 - 12. В одній команді тільки дівчата, в іншій - тільки чоловіки. Вони встають лицем один до одного, утворюючи живий коридор.
Ведучий оголошує «старт». Задача гравців полягає в тому, щоб щонайшвидше пропустити ложку через власний одяг і встигнути передати її далі по ланцюжку. Чия ложка швидше дійде до останнього гравця, той і переможець.

БІЙ ЯЙЦЯМИ
Чоловікам прив'язують спереду поліетиленовий пакет з 2 сирими яйцями. Вони повинні, розгойдуючи пакет, ними стукатися. Виграє той у кого яйця залишаться цілими.

ПРИЩІПКА
Беруть участь декілька пар. Чоловікам зав'язують очі, можна зв'язати ще руки, а на одяг жінок причіплюються прищіпки (можна в найнесподіваніших місцях :)) Перемагає пара, в якій чоловік швидше за всіх збере прищіпки губами. Глядачі можуть підказувати, але не говорити точного розташування.

СЕРВЕТКА
Чоловіки сідають. Їм на коліна кладеться серветка і, відповідно на серветку сідає жінка. По команді пари повинні почати м'яти серветку не користуючись руками. Перемагає та пара, у якої серветки будуть більше зім'яті.

ВГАДАЙ НАРЕЧЕНУ
Нареченому зав'язують очі. Перед ним на стільцях сідають дівчата (можна розбавити чоловіками). Наречений повинен взнати свою наречену торкнувшись до ноги або по руці.

СНАЙПЕР
Прив'язується на пояс ззаду олівець на нитці. Ті, що змагаються повинні потрапити олівцем в пляшку не користуючись руками.

МІНІФУТБОЛ
Прив'язується на пояс ззаду картопля, або ще щось важке. Ті, що змагаються повинні загнати сірникову коробку у ворота за допомогою цієї картоплі.

БОМБАРДУВАЛЬНИК
Монета вставлятся між сідницями. На деякій відстані ставиться тазік або тарілка. Ті, що змагаються повинні дійти до місткості не упустившись монети і скинути її в місткість.

ПЛЯШКА
Це вже просто гра. Люди стають в круг і передають пляшку один одному, затиснувши її між ніг. Хто упустив, того чекає покарання у вигляді випивки...

ЯБЛУКО
Аналогічна гра, тільки передавати його треба затиснувши між підборіддям і грудьми.

СІРНИК
Аналогічно, тільки передають губами. Половину сірника обломлюють після круга і продовжують.

ПАПІРЕЦЬ
Можна передавати папір, притуливши її до губ і утримуючи її вдыхаемым повітрям. Половину паперу відривають, коли пройде круг...

БОГАТИРСЬКІ ІГРИ
Перенести дівчину із стільця на стілець різними способами. Хто придумав більше способів, той переміг.

СТАТУЯ КОХАННЯ
Декількох чоловік виходять. Ведучий ставить пару, роблячи з неї скромну статую любові. Заходить одна людина. Ведучий пропонує йому що те змінити в цій статуї. Людина змінює положення пари на свій смак, роблячи їх положення менш скромним. Після чого він повинен встати на місце одного із статуї. Запрошується наступна людина і т.д. Усовершенствуя статую багато хто не підозрює, що їм доведеться встати на місце одностатевої людини в тій позі, в яку він його поставив.

СТІЛЬЦІ
Беруть участь хлопці. В круг ставлять стільці по кількості учасників. Грає музика. Учасники ходять по кругу. Коли мелодія уривається, кожний учасник повинен залишити що те з свого одягу на стільці, до якого знаходиться ближче за все. Знову грає музика... Так до тих пір, поки природна скромність не візьме вгору, або поки не кінчиться одяг. Так само ходячи навкруги стільців під музику починають одягатися. Деякі залишаються без штанів, але з двома ременями.

БАНАНИ
(Увага, вульгарний) Чоловіки сидять або стоять. Між ніг вставляють банан (чим вище, тим цікавіше). Жінки повинні без допомоги рук очистити і з'їсти банан. (дуже видовищний конкурс:)).

ПОДОБАЄТЬСЯ-НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ
Хлопці і дівчата стають один біля одного. Всі по черзі, починаючи з того, на якого вкаже ведучий, скаже, що в його сусіді подобається і не подобається. А всі слухають і запам'ятовують. Kоли всі висловляться, ведучий просить поцілувати те місце, яке подобається і укусити за те місце, яке не подобається.

РУШНИЧОК
На підлогу кладеться доріжка шпалер. Вибирають 3-4 дівчини в спідницях. Дівчатам пропонується широко розставляючи ноги, пройти і пpи цьому не наступити на неї. Після першої спроби пропонується повторити, але вже із зав'язаними очима. Зробивши це не хитре завдання із зав'язаними очима жінка знаходить, що на доріжці лежить чоловік.Чоловік встає і оголошує переможницею ту, яка якнайбільше покpаснела.

СЛІДОПИТ
Дівчина лягає на стільці горизонтально. По її тілу розкладаються цукерки.Хлопцеві зав'язують очі і він повинен їх знайти Можливо запивання горілкою.

КАЛАМБУР
Вибирається пара. Хлопцеві говорять, що він повинен буде увійти до кімнати, узяти стілець, і вдавати, що збирається вкрутити лампу. Йому також повідомляють, що його напарниця буде йому всіляко заважати, але він повинен переконати її, що так треба. Дівчині говориться, що її партнер зараз буде вішатись, вона повинна відрадити його від цього. Учасники запускаються в кімнату. Гості спостерігають.

ПОВІТРЯНІ КУЛЬКИ
Вибираються пари. Kаждой парі видається по декілька надутих повітряних кульок. Партнери стають лицем один до одного і затискають між собою одну кульку. Виграє та пара, яка швидше за інші лопне всі свої кульки.

ТАНЦІ НА ГАЗЕТАХ
Беруться дві газети. Дві пари стають на газети, грає музика і пари танцюють.Через деякий час газета згортається удвічі. Танець продовжується. І т.д. можна брати дівчину на руки. Виграє пара, що протрималася довше за все.

АЛКОГОЛЬНА ЕСТАФЕТА
Організовиваєм дві команди.На деякій відстані ставимо два стільці на яких стоять по пляшці горілки і тарілка із закускою. Гра дуже проста: обидві команди шикуються в колони на початку старту. Перша людина з колони добігає до столика і наливає в стакан горілку, вертається назад і торкається наступного гравця рукою, той біжить до столика і випиває із стакана. Повертається, передає естафету третьому. Той біжить і закусує, вертається, передає естафету наступному. Той біжить знову наливає і т.д. Виграє та команда, яка перша вип'є свою пляшку горілки.

ПОХІД В СЛІПУ
Перед добровольцем ставлять в ряд на однаковій відстані пляшки. Потім йому зав'язують очі і повідомляють, що зараз він повинен пройти цей ряд, не зачепивши жодної пляшки. Потім прибирають з підлоги пляшки, після чого гра починається. Ви із задоволеням будете спостерігати за його крокуванням.

ЯЙЦЕ-РАЙЦЕ
Між спинами учасників (трохи нижче) затиснено яйце. Завдання - акуратно опустити його на підлогу. Виграє пара, у якої яйце залишилося цілим.

ДОКОТИ ЯБЛУКО
Пари стають один до одного особою, тримаючи між животами яблуко. Задача - обертальними рухами докотити яблуко до підборіддя.

НАСАДИ ЯБЛУКО
Беруться яблука і ниточкою прив'язуються до ременів охочих. Перед гравцями ставиться дошка з цвяхами. Необхідно набити яблуко на цвях щонайшвидше.

ЦУКЕРКА
Гості розбиваються по парах. В кожній парі - чоловік і жінка. Задача кожній парі (чоловік і жінка) - без допомоги рук, щонайшвидше розвернути і з'їсти цукерку.

СЕКОНД-ХЕНД
Люди стають в коло і під музику починають передавати велику коробку. В коробці лежать спеціально підготовлені предмети одягу. Можна використовувати ВСЕ!!! Коли музика зупиняється, гість, біля кого опинилася коробка дістає не дивлячись перший предмет, що попався. Він повинен надіти на себе і носити певний час. Гра продовжується...

СЛІПІ ПОЦІЛУНКИ
Викликається одна пара учасників. Їм зав'язуються очі і ведучий задає їм питання, показуючи на того, на кого йому хочеться. Наприклад: "Куди б ти поцілував? Сюди?", і показує, наприклад, на руку (куди схоче ведучий). Питання ведучий задає до тих пір, поки учасник із зав'язаними очима не скаже "Так". Тоді провідний питає: "А скільки разів? Стільки?", і показує на пальцях - скільки разів, кожного разу міняючи комбінацію, поки гравець не скаже: "Так". Після цього ока учаснику розв'язують і примушують зробити те, на що він погодився.(наприклад поцілувати руку чоловіка десять разів).

НАПОМАЦКИ
Надівши товсті рукавички, треба визначити на дотик, що за людина перед вами. Хлопці відгадують дівчат, дівчата - хлопців.

СТРИПТИЗ-ЛІНІЯ
Формуються дві команди: в одній чоловіки, в іншій жінки. По сигналу гравці кожної команди починають знімати з себе одяг і викладати в лінію. У кожної команди своя лінія. Команда зробила найдовшу лінію з одягу перемагає.

ТІЛЬКИ НЕ РЖИ
Гравці сідають навпочіпки в круг ( чоловік-жінка). Сміятися в цьому конкурсі не можна. Ведучий берет свого сусіда за ніс. Всі інші по кругу повинні зробити те ж саме. Коли круг замкнувся, провідний берет сусіда з права за вухо (палець, брова...) і т.д. Вибуває ті, хто засміялися.

ОКІЛЬЦЬОВУЙ ДІВЧАТ
Задача учасників за певний час "окільцювати" якомога більшу кількість присутніх жінок. "Кільця" (резиночки для волосся, кількість в усіх одинакова) - надягають жінкам на ноги. Найшвидший одержує приз.

ПЕРУКАРКА-МАНІЯЧКА
Жінки можуть познущатися над чоловіками. Їх задача - зробити саму прикольную зачіску чоловіку за допомогою різнокольорових резиночек.

ТАНЦОРИ
Чоловік танцюють, тримаючи дівчат на руках. Яка пара протримається довше за всі, та перемогла.

ЕСТАФЕТА З ОЛІВЦЯМИ
Дві команди повинні щонайшвидше передавати один одному ручку або олівець, затиснений між носом і верхньою губою. Руками олівець не чіпати.

НЕ РОБИ СЮСЮ
Грають тільки чоловіки. Ведучий дає кожному по пластиковій пляшці (1,5 літрові), яку кожний з них засовує собі в штани. Пляшки наперед підготовлені. Дно у них проколено. Далі ведучий дає кожному з них по кухлю з водою і ложку, якою треба перечерпати воду з кухля собі в пляшку. Гра йде на швидкість. Якщо напідпитку мужики не відразу помічають подвох, то ведучий просить дістати пляшки. Чоловіки розуміють, що цілий стакан вилили собі в штани.

ЕСТАФЕТА ВІДЬМА
Як ступа використовується просте відро, як мітла - швабра. Учасник встає однією ногою у відро, інша залишається на землі. Однією рукою він тримає відро за ручку, а в іншій руці - швабру. В такому положенні необхідно пройти всю дистанцію і передати ступу і мітлу наступному.

КОМПЛІМЕНТИ
Викликаються двоє чоловіків, які повинні по черзі говорити компліменти ювілярам, наприклад, на букву "п". Що програв вважається той, у кого в запасі не залишилися слова.

ГОНКИ
Викликаються два водії. До двох дитячих машинок прив'язуються довгі нитки, а на кінці прив'язуються олівці. По команді ведучого гравці починають їх змотувати. Виграє найшвидший водій, чия машинка швидше прийде до фінішу.

ФЕРМА
Гравців ділять на дві команди, зав'язують їм очі і перемішують їх між собою. Решта гостей утворює круг. Одна команда "нявкає", інша - "хрюкає". Необхідно щонайшвидше зібратися своєю командою в "купу", не виходячи з круга.

ВІДІРВИ ЯБЛУКО
Учасникам гри за талію привязыват нитку з яблуком. Їх задача відірвати яблуко у іншого, наступивши на нього ногою.

НЕРВОВИЙ ТІК
Тамада просить учасників конкурсу надіти на ніс порожню сірникову коробку. Потрібно, виключно за допомогою міміки, не допомагаючи руками, зняти коробку.

БАНТІКИ
Тамада роздає конкурсантам стрічки для бантів. Учасники розбиваються на пари (чоловіки і жінки). Тамада просить сісти на стілець пані, після чого просить кавалерів, за певний час із зав'язаними очима зав'язати якомога більше бантів на голові дівчат. Після чого, ролі міняються, і тепер уже кавалери сідають на стілець, а партнерки по команді тамади, починають із зав'язаними очима зав'язувати банти.

ШАМПАНСЬКЕ ЛОЖКАМИ
Тамада просить вийти учасників і дає кожному по фужеру шампанського. Він пояснює, що переможе в цьому конкурсі той, хто швидше за всі вип'є фужер до дна. Тут конкурсанти починають усміхатися, що може бути простіше.. Тоді тамада пояснює, що переможе той, хто швидше вип'є фужер шампанського чайними ложками. Тамада роздає чайні ложки і конкурс починається.

ТАНЦІ НА ГАЗЕТАХ
Старий, добрий конкурс - танець на газеті або на листку паперу. Пари танцюють, поступово музика уривається і тамада згортає газету, спочатку удвічі і т.д. З кожною хвилиною простору для танцю ставати все меншим, партнери вже вимушені брати партнерок на руки і таким чином танцювати далі. Досить побитий конкурс, але його можна трохи модернізувати. Тамада запрошує пари для участі в конкурсі. Пояснює умови. Тільки ось партнера тепер потрібно вибрати за допомогою невеликої лотереї. Тамада роздає наперед приготовані картки з номерами і конкурсанти починають їх тягнути. В результаті пари виходять різні, у тому числі і одностатеві. Сміх глядачів вам є гарантований.

КЕЛИХ ТЕРПКОГО ВИНА...
Тамада просить вийти учасників і розділитися на пари (пані і кавалери). Потім він просить сісти на стільці всіх пані, роздає кожну по келиху вина і просить затиснути келихи колінами. Задача кавалерів випити келихи до дна, не допомагаючи руками і не проливаючи ні краплі. Партнерки так само не можуть допомагати руками. Після виявлення переможця ролі міняються. Тепер сідають кавалери і затискають повні келихи колінами. Задача пані, так само, випити келих до дна, не допомагаючи руками і не проливаючи ні краплі.

ПОЦІЛУЙ МЕНЕ З РОЗБІГУ...
Тамада просить вийти кавалерів і запрошує одну дівчину. Конкурс називається "поцілунок". Кавалерам потрібно поцілувати дівчину в певну частину тіла і назвати її. Наприклад, перший цілує в щічку і говорить "Я цілу (Машеньку) в щічку!". Це значить, що решта кавалерів вже не може цілувати в щічку. Наступний цілує, припустимо, в руку і говорить "Я цілу (Машеньку) в руку. Значить решта партнерів вже не може цілувати ні в щічку, ні в руку і т.д. До кінця конкурсу дівчина буде зацілована у всі частини тіла. Програє той кавалер, якому вже буде не куди цілувати.

СТІЛЬЦІ
Теж досить відомий конкурс, але при активному вживанні алкоголю проходить досить весело. Стільці ставлять довкруги спинками один до одного. Учасників повинно більше на одного, ніж числа стільців. Звучить музика, всі учасники ходять навкруги стільців. Як тільки тамада зупинив мелодію, всі повинні швидко зайняти свої місця. Та людина, якій не дісталося місця, вибуває.

СІРНИКИ НА ВІЯХ
Тамада запрошує кавалерів. Тамада повинен покласти сірник на вії чоловіку, а той, у свою чергу, повинен говорити компліменти дівчині. Хто більше скаже компліментів, доти поки не впаде сірник, той і перемагає.

МОТУЗКА
Тамада запрошує пари. Для цього конкурсу йому знадобитися помічниця. Вони удвох натягують мотузок на рівні голови. Задача кавалерів - узяти дам за талію і не відпускаючи партнерку ні на секунду провести під мотузком. Після того, як всі пари пройшли, учасники повертаються на місце і все повторюється. Тільки тепер мотузок опускається нижче. Задача все та ж - не відпустити партнерку і не зачепити мотузок. Не дивлячись на уявну примітивність конкурсу, проходить він досить весело. Коли мотузок знаходиться сантиметрах в 20 від підлоги, партнери в азарті прагнуть проповзти під мотузком, при цьому несучи на собі пані.

Весільний портал Пара молода
08.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 29, всього 10198◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info