Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Ілона і Саша: портрет коханняА ви запланували післявесільну зйомку? Якщо ні, то нехай ця серія від ще одних учасників конкурсу «Пара молода 2017» стане для вас гарним прикладом. Свою фотосесію після свята Ілона та Олександр влаштували біля Підгорецького замку. І отримали живописні картини про любов на фоні красивої архітектури та ландшафтів…Історія Ілони та Сашка розпочалася на весіллі: в атмосфері цього свята вони зустрілися вперше… Тоді вони ще не знали, що за кілька років святкуватимуть уже власне весілля. Але у ту мить між ними вже спалахнули перші іскри справжнього глибокого почуття. Настільки сильного, яке здатне витримати тижні розлуки і відстань у сотні кілометрів. Живучи у різних містах, Ілона та Олександр безмежно раділи кожній зустрічі, кожному побаченню, навіть якщо воно тривало лише кілька годин…


Бути разом завжди, не зважаючи ні на що – стало заповітною мрією закоханих. Вона здійснилася, цього липня. У колі найрідніших людей Саша та Ілона назвали один одного чоловіком та дружиною. І їхнє свято було казковим. Але молодята розуміли, що написати портрет свого кохання їм потрібно в інший день. В особливому місці, такому ж величному, як почуття, з яким вони знайшли своє щастя. Поза весільною метушнею, без поспіху, з істинною насолодою кожним моментом та один одним.

Тож щойно одружені Ілонка та Сашко «вигуляли» свої весільні наряди під мурами Підгорецького замку. Їхню любов цілувало сонце і пестив вітер. І в кожному дотику, кожному погляді, кожному поцілунку зчитувалося таке бажане «тепер ми разом, назавжди…».

Фото: Віталій Фінков’як
Сукня: весільний салон «Камелія»
Зачіска та макіяж: Христина Василишин, салон краси 
«ЛАК»

Текст: Валерія Климчук, весільний портал Пара молода


07.11.2017              сьогодні 1, з початку місяця 35, всього 2505◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info