IMproductionМи досвідчена команда фотографів та відеоографів, за багато років тісної співпраці набули не аби-який досвід у даному напрямку та здатні гарантувати високу якість наших послуг, нашим клієнтам.


Телефон:
(067) 319-08-29

Соцмережі:
вконтакте

Електронна пошта: ikovalyshyn@gmail.com

Гарний настрій. Прекрасні наряди. Святкова музика. І дуже багато гарних усмішок. Лунає марш, перший танець, сила-силенна привітань на многії  і благії літа. Це так виглядає весілля! Поцілунки молодих. Їхні неймовірно щасливі погляди один на одного. Історія про знайомство, спогади про перше побачення, перше святкування Нового року.  А день св. Валентина… В усі ті дні Ви переживали що і як буде. А особливо зараз…

Якщо Ви  це читаєте, значить шукаєте відео  або фото оператора для Вашого свята. Хочемо наголосити, що саме ДЛЯ ВАШОГО!  Багато пар організовуючи весілля часто забувають що цей день має бути їхнім. І в суєті цієї події часто ми спостерігаємо, що день створення Вашої сім´ї стає для Вас не святом, а просто обов’язком зробити свято для гостей, а не для себе.

Мине рік, два, а потім Ви не помітите, як святкуєте 10-ти річчя, 20-ти річчя і от уже і золоте весілля. А спогадом про це свято стане альбом, диск з домашнього архіву. Коли Ви з посмішкою на вустах, з блиском в очах, з краплиною суму у душі, переглядаючи цей фільми, знову і знову будете переноситися у цей день як вперше.

Наша робота полягає не в тому щоб Ви відчули себе фото моделями чи артистами, як це зазвичай буває. А в тому щоб передати Ваше свято, настрій, емоції, переживання на маленькі носії пам´яті, які в майбутньому даруватимуть Вам ще не раз переживання цієї неймовірно щасливої події…

сьогодні 1, з початку місяця 24, всього 1642

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info