Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Індивідуальне привітання з днем ​​народженняІндивідуальне привітання з днем ​​народження

Постійно всі ми стикаємося з такою проблемою як поздоровлення з днем ​​народження своїх родичів, колег, товаришів, друзів. Проблема полягає в тому, щоб вибрати відповідне поздоровлення для людини, виходячи з його характеру, уподобань і хобі. Ми намагаємося, щоб поздоровлення виглядало як можна більш індивідуально і оригінально.

Як оригінально привітати з днем ​​народження

Найчастіше нашої фантазії вистачає лише на заїжджені і до жаху повсякденні фрази і побажання як: здоров'я, щастя, успіхів, а також побажання того, що йому зараз необхідно, як роботи або успішного закінчення університету. Але якщо постаратися можна відшукати в інтернеті веселий віршик або вітання з Днем народження - це теж добре, але звернутися індивідуально до іменинника все ж таки краще. Для того, щоб скласти виключно спрямоване побажання для іменинника спробуйте відштовхуватися від його імені або прізвища. Трохи пошукавши по мережі інтернет, ви точно знайдете купу поздоровлень у день народження  які пов'язані з ім'ям вашого іменинника.

Способи поздоровлення

Привітати з днем ​​народження можна по-різному, з подарунком або квітами, а також просто листівкою, але супроводжується це завжди щирими і душевними словами, які буду приємні людині. Крім того, якщо ми не будемо зустрічатися з цією людиною в день свята то доречним буде дзвінок або СМС повідомлення з оригінальним привітання. Віршик в повідомленні теж буде приємний іменинникові, але якщо ви його прочитаєте самі це ще краще. Для того, щоб не бубоніти в трубку прочитайте його кілька разів з інтонацією і виділенням головних слів. Так як може трапитися невеликий ступор під час розмови, тому підготуйтеся. Деякі люди природжені оратори, яким легко дається будь-яке привітання або просто жартівлива історія, а от всі інші потребують допомоги.

Головне це увага

Так, безсумнівно головне це увага, але погодьтеся набагато приємніше коли людина вітає вас особисто, навіть якщо це по телефону. Вітання дарує радість, тепло і турботу  не лише об'єкту вітання, а також вам. Адже насправді творити добро дуже приємно і навіть корисно, емоційне задоволення дарує спокій і втіху. Крім того, вдало складене привітання начальнику може додати вам авторитетності та в майбутньому допоможе досягти більшого, ніж всі інші ваші колеги.

29.03.2013              сьогодні 2, з початку місяця 26, всього 10050◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info