Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ІН'ЄКЦІЇ для РОЗКІШНОЇ КОСИЦя процедура має не дуже привабливу назву – мезотерапія волосистої частини голови. Але її ефект інакше як красивим та дивовижним не назвеш. Про те, як повернути волоссю красу, здоров'я та силу розповідає лікар дерматовенеролог, косметолог клініки професора С. Хміля Тетяна Бондар.

Мезотерапія волосистої частини голови

Причини випадіння волосся

Волосся – це свого роду індикатор здоров'я. Одним з перших воно сигналізує про наявні проблеми ламкістю, посіченими кінцями, стоншенням волосяного фолікула і, як наслідок, випадінням. Сезонний брак вітамінів в організмі, стреси, післяопераційні періоди, виснажливі дієти, гормональні розлади, андрогенний фактор – все це впливає на стан волосся.

Засоби лікування

У першу чергу слід знайти та усунути причини виникнення проблеми. Не пошкодуйте часу на ретельне обстеження, консультацію гінеколога,ендокринолога, терапевта, дерматовенеролога. Це ж ваше здоров'я! Адже якими б ефективними не були засоби локальної дії, їх ефект буде з часом втрачений через те, що не усунутий, наприклад, гормональний дисбаланс.
Щодо засобів зовнішнього застосування... Шампуні, бальзами, маски (навіть найвищої якості) не здатні подолати шкірний бар'єр повністю. Тому їх слід використовувати лише як допоміжний засіб. За основну програму краще обрати мезотерапію волосистої частини голови. Вона на разі – найефективніша.

Як працює мезотерапія

Неглибокими ін'єкціями (1-1,5 мм) лікувальний коктейль потрапляє безпосередньо у проблемну ділянку і діє після процедури ще 5-7 діб. Таким чином мезотерапія волосистої частини шкіри голови покращує кровообіг, лімфодренаж, роботу сальних залоз, забезпечує живлення необхідними вітамінами та мікроелементами. Вже після першої процедури волосся пришвидшує свій ріст, зміцнюється його структура, відновлюється ріст волосся на ділянках прояву алопеції (випадіння).

Склад лікувального коктейлю

Для кожного пацієнта лікар дерматовенеролог, косметолог підбирає індивідуальний коктейль препаратів. Усе залежить від ступеня, причин алопеції. У склад такого коктейлю входять вітаміни (зокрема групи В), мікроелементи (цинк, магній) та амінокислоти. А от що містять коктейлі “псевдомезотерапевтів” – можна лише здогадуватися. Тому будьте особливо розважливі при виборі спеціаліста. Мезотерапія (попри її безболісне проведення та зручність) – це все таки медична процедура, виконувати яку має право лише лікар із сертифікатом про спеціальну підготовку з мезотерапії.

Курс лікування мезотерапією

Зазвичай складає 10-12 процедур тривалістю близько 40 хвилин через кожні 5-7 днів. По завершенню циклу рекомендується раз – два на місяць проводити підтримуючу терапію. Застереження: після процедури 3-4 дні не вживайте спиртне, утримуйтесь від відвідування до сауни, спортзалу, басейну.

Протипоказання

Запальний процес у місці ін'єкції, системні захворювання сполучних тканин, вагітність, хвороби крові, психічні хвороби, гострий період інфекційних захворювань.

Довідка

Мезотерапія – це...
Це лікування або корекція косметичних недоліків методом внутрішньошкірних інєкцій мінімальними дозами препаратів у місце, де присутня паталогія. Здійснюється мезоінжекторм або мануальним способом – інсуліновим шприцом з тонкою голкою в 0,3мм.


Автор: Велерія Климчук, молодіжно-сімейний журнал Пара молода
 
29.03.2011              сьогодні 2, з початку місяця 19, всього 4771◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info