Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Інна Капінос: «В переддень весілля я сукню побачила вперше»Актриса, ведуча та викладач Інна Капінос, чий голос звучить українською мовою з уст багатьох голлівудських акторів на телебаченні, не планувала у весільній сукні виходити заміж, а тим паче не підозрювала, що її можна створити за тиждень.


Актриса, ведуча та викладач Інна КапіносІнно, як ви познайомились з Катею Пшеченко?
Дуже випадково. Я залишилася на показ Каті «Меланка» в рамках Українського Тижня Моди. Він був між тими показами, на які у мене були запрошення. Мені дуже сподобалось те, що я побачила. Це якраз сталось за 2 тижні до події до 90-річчя театру Франка, на якій я мала бути ведучою. Тоді я перебувала у пошуках вбрання для вечору, хоча в гардеробі варіантів вистачає, але хотілось чогось особливого, стилізованого і для українського театру. Тож показ Каті питання мого образу вирішив. Я підійшла до Богдана Сильвестровича Ступки з пропозицією, що наших театральних дівчат на вечорі може одягнути дуже особливий та талановитий український дизайнер. Коли Катя завітала з вбранням, всім так сподобалось, що про інші варіанти вже не йшлося. За три години до події модельєр почала одягати наших артисток, дівчат з балету. Майже вся «Маланка» вийшла на сцену. Я була в образі Ярославни, подібна на землю. А коли свято закінчилось, дівчата ще довго бігали та міряли головні убори.

У Каті особливе таїнство прийняття клієнтів…
Вона людей відчуває, саме тому щось своє завжди може запропонувати. Катя змінює якийсь нюанс у святковій сукні і вона стає іншою – її можна носити на інші святкові події.

Багато речей придбали у дизайнерки?
Так. Але найбільше мене вразили прикраси, які Катя робить. Це дуже жіночно – те, що Катя робить, не подібне ні на що, стилізоване. Коли я одягала на вулицю прикраси, на спокійний одяг, перехожі оберталися.

Як ви вирішили створити весільну сукню у Каті?
Спонтанно, якраз ми були на показі «Ескізи» з чоловіком та приятелькою. Вона захотіла у Каті подивитися вбрання для себе і прикраси. Тож ми поїхали разом з дизайнеркою до її шоу-руму. Тоді я була в роздумах, що вдягнути на вінчання. І вийшло дуже смішно – там був кремовий піджачок – кептарик кремового кольору та кремовою ниткою вишитий. Я одягнула, подивилася, мені дуже зручно, приємно. Його можна на урочистості вдягати та просто носити у житті. Мій чоловік повернувся до Каті спитати, скільки коштує, і чи можна придбати. Дизайнер відразу віддала це Ігорю, ми приїхали додому і він вже потім таємницю відкрив, що кептарик для мене купив. Я подзвонила наступного дня Каті: «Я, напевно, у кептарику буду на вінчанні». За тиждень до весілля Катя запропонувала мені створити весільну сукню. Я прийшла до неї на примірку, подивились можливі варіанти і вона поїхала в Полтаву. В переддень весілля я сукню побачила вперше. І я була вражена, як просто можна зробити вишукану і стильну сукню. В 46 років одягати весільне вбрання – якось так, але навіть священик казав, що дуже елегантно. Так як на вінчанні не можна бути з непокритою головою, Катя запропонувала з останньої колекції маленький капелюшок - образ Герди – доволі зухвалий. Але ми вушка забрали назад і вийшла така собі вкрита голівка, спокійна.

Плануєте одягати весільну сукню на інші заходи?
До речі у мене була сукня весільна, яку я після урочистої події одягала неодноразово. 7 листопада я третій раз вийшла заміж, вінчалася вперше в житті, слава Богу. У 1994 році я придбала на своє весілля американську вечірню сукню кремового кольору, вона нагадувала королівську: довга тоненька атласна спідничка, а зверху – ажурна кофтина, повністю під горло, рукава закриті. І після весілля з 1994 року до 2007 року я вела в сукні презентації та виходила на сцену разів 50. Цю сукню не можливо було в житті носити, вона сценічна. А ось Катине вбрання можна трансформовувати так, що кожен раз виглядатимеш по-різному і вона підійде для різних подій.

Розмовляла: Ірина Новоставська, весільний портал Пара молода
26.12.2010              сьогодні 1, з початку місяця 21, всього 7419◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info