Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
Фотограф Руслан ГаврилюкArt Clinique - клініка дерматології та косметології
 
5 міфів про SDE
10 ознак «ІДЕАЛЬНОГО» фотографа
 

InstaPrinter - миттєвий друк фото на святіInstaPrinter - досить новий інтерактивний гаджет, який, як і випливає з назви, тісно пов'язаний з мережею Instagram. Тому якщо Ви плануєте просування в Instagram, читайте уважно і з інтересом!

Телефон:
(050) 727-39-72

Сайт: vk.com/instaprintercv

InstaPrinter - досить новий інтерактивний гаджет, який, як і випливає з назви, тісно пов'язаний з мережею Instagram. Тому якщо Ви плануєте просування в Instagram, читайте уважно і з інтересом!

InstaPrinter це симпатичний бокс, який друкує фотографії з Instagram за умови, що розмістивши їх поставили правильний хештег. Ну, наприклад, Ви проводите вечірку, присвячену відкриттю магазину під назвою «Крутотень»! Будь-який гість Вашої вечірки робить фотографію себе коханого або коханої, розміщує зі свого аккаунта в Instagram з хештегом #Крутотень_відкриття і через кілька секунд забирає з InstaPrinter свою фотографію. Фотографія, звичайно, з Вашим логотипом, рекламним повідомленням, номером телефону і всього іншого, що на Ваш погляд зробить «крутотень» найвідвідуванішим магазином в місті.

Сподіваюся, Вам стало зрозуміло, як працює InstaPrinter на заході, тому переходимо до тих варіантів його використання, які безсумнівно надихнуть Вас на нові подвиги на полі комунікацій з Вашими клієнтами.

1. Дошка пошани від InstaPrinter 
Гості приходять на захід - це радісна подія, яку можна зробити ще більш радісною і захоплюючою за допомогою InstaPrinter. На вході кожен гість робить Селфі на якому-небудь симпатичному тлі і викладає фото в Instagram з Вашим хештегом (Наприклад #ДеньНародженняОксани . Далі отримує з InstaPrinter свою фотографію і кріпить її на «Дошці пошани». Гість за гостем на дошці з'являється все більше і більше фотографій, і кожен новий гість, завдяки InstaPrinter, бачить, хто вже прийшов на захід.
 
2. Сувенір 
Варіант досить класичний, але погодьтеся, отримати свою надруковану фотографію - це відмінний сувенір, який коштує зовсім недорого. Як варіант можна друкувати на магнітах
3. Знайди хештег і буде тобі щастя! 
Хороший варіант акцентувати увагу гостей на Вашому продукті, одночасно розважаючи і мотивуючи їх. Механіка наступна: Ви проводите захід з метою презентувати, скажімо, новий автомобіль або колекцію одягу або ще що-небудь. У цього «що-небудь» точно є якась матеріалізація або візуалізація: Наприклад, автомобіль - тістечко у вигляді моделі автомобіля, одяг- фірмова вішалка або постери, загалом підійде все, що завгодно, на чому можна розмістити потрібний хештег. Далі Ви розміщуєте ці предмети / плакати / листівки на майданчику заходу, дбайливо і гармонійно вбудовуючи їх в декор, ну і звичайно, не забуваєте вбудувати в декор InstaPrinter на заході. Завдання гостей знайти ці хештегі, опублікувати фотографії, отримати друковану версію, підійти на спеціальну стійку і обміняти фото на подарунок. У цьому варіанті хештеги можуть бути унікальні, а це означає, що якщо один гість отримав свій подарунок по одному хештегу, іншому гостю не вийде скористатися його знахідкою - треба шукати власний!

4. ФотоФлаєр 
Класичний і практичний інструмент, націлений на збільшення продажів після проведення заходу. Кожна фотографія, отримана гостем з InstaPrinter на заході - це флаєр, який дає право знижки / подарунка / бонуса після заходу протягом, скажімо, тижня. Все, що потрібно зробити, пред'явити фотофлаєр при покупці і - вуаля! Гості такий флаєр і роздрукують із задоволенням, і збережуть 100%.


5. Інстатрансляція 

InstaPrinter творить чудеса, і це чиста правда! Завдяки InstaPrinter Ви можете створити вражаючу презентацію з фотографій, які гості невпинно роблять на Вашому заході. Отже, гості замотивовані робити фотографії і викладати їх з правильними хештегом, тому що вони отримують друковану версію свого творіння з InstaPrinter на заході. У Вас накопичується пристойна кількість фотографій з заходу, які тут же в режимі реального часу виводяться на великий екран у вигляді красивої презентації! Гості будуть щасливі бачити свої творіння і свої обличчя на екрані, і це теж буде мотивувати їх викладати все нові і нові фотографії в мережу. А якщо хтось із гостей захоче похуліганити і зробити фотографію, яка не відповідає уявленням про пристойність, не хвилюйтеся, всі фотографії можуть проходити попередню модерацію!
До речі, якщо раптом виявиться, що у когось з гостей немає аккаунта в Instagram, Ви можете передбачити симпатичного аніматора, який буде розміщувати фотографії від всіх бажаючих «безінстаграмерів» з вашого офіційного аккаунта. Загалом, вдалих Вам заходів і InstaPrinter Вам на допомогу!
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 59, всього 482

Ми в соцмережах:
facebook instagram twitter google+ pinterest YouTube

Пара молода
Про нас
Реклама
Партнери
Проекти
Весільний Раут
Фотоконкурс
Каталог Пара молода

2006-2017 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info