Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«ІНСТИТУТ НІГТІВ»: ВСЕ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОЇ КРАСИВиявляється, салон «Інститут нігтів», який не так давно відкрився у центрі Тернополя, може порадувати своїх клієнтів не лише бездоганним манікюром. Заклад пропонує своїм відвідувачам неймовірно великий пакет послуг. Тож для тих, хто готується до весілля, «Пара молода» вирішила дізнатися більше…

Інститут нігтів логотип

Про роботу салону, його ексклюзивні послуги, а також навчальні курси (які діють при «Інституті нігтів») говоримо із власницею та засновницею закладу Тетяною Таранець – сертифікованим майстром-дизайнером, викладачем Будинку манікюру Олени Шанської (Москва), золотим призером конкурсу Золоті руки Світу 2010-2011, суддею міжнародної категорії.


- Доброго дня, Тетяно. Одразу резонне питання… Чому така назва - «Інститут нігтів»? Адже у вашому салоні пропонують доволі широкий спектр послуг, ще й ексклюзивних, а не лише манікюр та педикюр.
- «Інститут нігтів» – це не просто салон, а у першу чергу офіційне представництво Будинку манікюру Олени Шанської (Москва) в Україні. Це означає, що нарощення нігтів, нейл-дизайн, а також відповідні навчальні курси є нашою провідною діяльністю. Втім я розумію, що кожна жінка хотіла б отримувати повний спектр високоякісних послуг з догляду та краси в одному салоні. Тож у нас є багато пропозицій для клієнтів…

- А саме?
- Це, насамперед, всі види перукарських послуг, програми з догляду за волоссям високоякісною косметикою CHI та Matrix: відновлення, реконструкція, вирівнювання волосся (звичайне та назавжди), унікальна технологія холодного нарощування, система «шовкове волосся» для відновлення природної еластичності та зволоження, висвітлювання без шкоди для волосся, серія для чоловіків CHIman та ін. Зауважу, що матеріали, з якими ми працюємо, відповідають найвищим світовим стандартам та були розроблені на замовлення косметичних компаній у лабораторіях NASA.
Крім того, у нас діють програми з догляду за тілом – зокрема, різні види обгортування, масаж. А ще в «Інституті нігтів» можна зробити татуаж, наростити вії тощо. Але все таки нарощення і дизайн нігтів (різноманітного виду і складності) є виключною перевагою нашого салону завдяки багаторічному досвіду та рівню майстрів.

- І мова йде не лише про послуги з манікюру і педикюру, а й про навчання в «Інституті нігтів», я так розумію…
- Так, ми дуже пишаємося нашою школою. Це чудова і теоретична, і практична база; навчання нарощенню нігтів, широкий вибір курсів з окремих напрямків нейл-дизайну; оптимальна навчальна програма з нарощення вій (2-d і 3-d технологія); робота із якісними матеріалами; сертифікат знаного будинку манікюру.

- У будь-якому випадку в «Інституті нігтів» усе пов’язане із красою: тут або навчають мистецтву робити красивими інших, або ж створюють чарівні образи для своїх клієнтів. Можливо, маєте ще й красиві заохочувальні програми для відвідувачів?
- Безумовно, ми цінуємо кожного нашого клієнта. І нам дуже приємно, коли, відвідавши салон хоча б раз, люди повертаються до нас знову. За таку довіру ми віддячуємо доволі привабливою системою знижок: від 5 до 20 відсотків.

- Чи можна придбати у вас подарункові сертифікати? Гадаю, багатьом нареченим такий презент, наприклад від дружки на дівич-вечері, прийшовся б до душі…
- Згодна, отримувати подібні подарунки завжди приємно, особливо якщо ці послуги так чи інакше входять до обов’язкових перед важливою подією. Проте бути красивою, відчувати себе привабливою і бажаною – це природне бажання кожної жінки, а не лише нареченої. Тож порадувати дорогих вам людей подарунковим сертифікатом від «Інституту нігтів» можна й з будь-якої іншої нагоди :).

Салон краси «Інститут нігтів»
Тернопіль, тел.: (098) 412-81-02


Розмовляла Валерія Климчук


29.10.2012              сьогодні 1, з початку місяця 20, всього 6074◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info