Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Інтерв`ю з Юрієм Горбуновим: про щастя, сім`ю і новий фільмНезмінний телеведучий шоу "Голос країни" та «Голос діти», актор і шоумен Юрій Горбунов ділиться подробицями особистого життя. Вже більше року Юрій з Катериною Осадчою створює домашній затишок і виховує сина. А ще займається новим фільмом і встигає їздити українськими містами з гумор-шоу. Про особисте і професійне читайте в інтерв`ю.

Інтерв`ю з Юрієм Горбуновим: про щастя, сім`ю і новий фільм
- Юрію, у вас із дружиною насичений робочий графік. Чи маєте сімейну традицію відпочинку і релаксу у дні, коли обоє можете відпочити?
- Якщо ми вдома, то весь час присвячуємо синові. Якщо ж ми не вдома, то це може бути і кіно, і похід до друзів, і поїздка кудись за місто, наприклад, на базу відпочинку. На дивані ми ніколи не сидимо.

- Що таке для вас сімейне щастя?
- Як і для будь-якої людини, сімейне щастя – це коли всі складові зібрані: інь, ян та їхнє потомство. Коли все у них гаразд, усі щасливі й здорові. Це і є щастя.
 
Інтерв`ю з Юрієм Горбуновим: про щастя, сім`ю і новий фільм
- Які у вас є найважливіші принципи чи правила для побудови сімейного щастя?
- Сімейне щастя – це коли ти поважаєш свою другу половину, коли в сім’ї замість двох «я» є одне «ми». А якщо є якісь правила і люди починають жити за цими правилами, то це вже бізнес, бо ми тоді будемо щоразу звертатися до першоджерела і казати: «Ой, ти ж забув, тут є правило». Немає правил! Визначати якісь правила і за ними жити, на мій погляд, надто складно.

- А як ви вирішуєте непорозуміння, якщо такі є у вашій сім’ї?
- У мене немає ніяких рецептів. Хтось іде перший на примирення. Колись один, колись другий. Публічні персони – такі самі люди, як і всі інші.
 
- Як щодо вашого рецепту щастя?
- Немає рецептів щастя! Рецепт щастя людина складає собі сама. Якщо живе комфортно, якщо вранці прокидається з усмішкою на обличчі, то це і є щастя. Пояснити, який його рецепт, дуже важко. Іноді люди чекають манни небесної, що хтось прийде і подарує їм щастя. Чи змінить їхнє життя на краще. Нічого подібного! Людина тільки сама все робить, своїми руками. Роблячи вибір сьогодні, ми творимо своє майбутнє завтра. Тут усе просто.

Інтерв`ю з Юрієм Горбуновим: про щастя, сім`ю і новий фільм
- Цього року світ побачить ваш новий фільм «Скажене весілля», в якому ви і продюсер, і актор. У ньому ви зібрали надзвичайний зірковий склад. Як вам це вдалося?
- Ви знаєте, у нас все це попереду. Зйомки попереду, кастинги попереду, тому про це трошки рано говорити. Але в мене дуже багато друзів, я давно на ринку, і мені, в принципі, не відмовляють. Тому, я сподіваюсь, ті актори, яких ми запланували, всі знімуться. І успіх фільму буде залежати зокрема і від них. Робота над цим проектом почнеться навесні. Може, по закінченні зйомок, коли ми почнемо монтувати фільм, уже можна буде про це поговорити трошки докладніше.

- Але ж я правильно розумію, випуск фільму заплановано саме на цей рік?
- Так, прем’єра – у 2018-му році.
Інтерв`ю з Юрієм Горбуновим: про щастя, сім`ю і новий фільм

- В інтернеті вже є перші дані. Наприклад, названо весь зірковий склад.
- Ну, багато ролей ще не заповнено, тож казати, що все вже готово, було б неправильно.

- Юрію, ви гастролюєте по всій Україні з «Шоу Юри». Чи збираєтесь у турне за кордон?
- Ми навіть ще не всю країну покрили, тож нам ще ранувато за кордон. Але від пропозицій не відмовимося. «Шоу Юри» тільки починає набирати обертів, і за кордоном ми ще не були. Якщо нас запросять, із задоволенням поїдемо.
Інтерв`ю з Юрієм Горбуновим: про щастя, сім`ю і новий фільм

- Скільки вже працюєте над «Шоу Юри»?
- Прем’єра була у квітні минулого року. Потім – перерва на все літо. Потім іще кілька міст, по яких ми поїздили. Тепер теж є кілька обласних центрів, де ми показуємо нову програму. Ну, так, потрошку йдемо вперед.

- Усе ще попереду?
- Так, це тільки початок роботи, все найкраще та цікаве попереду!

Розмовляла Юлія Василина, весільний портал Пара молода
24.01.2018              сьогодні 5, з початку місяця 12, всього 6357◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info