IREN Wedding planner & consultantМи створюємо щось справді дуже особливе …Те, що можна не лише побачити, але й відчути. Ми даруємо емоції! Створіть і Ви свою казку разом з нами...

Телефон:
(067) 370-75-40

websitefacebookinstagram

 Команда "IREN" Wedding planner & consultant - це нове бачення та руйнування стереотипів. Ми з захопленнням і професіоналізмом створюємо новий формат весіль для наших наречених. В основі роботи - максимальна щирість, відкритість і любов створювати дійсно неповторне свято.

 Для нас кожна пара - це своя унікальна історія кохання, а кожна історія - початок нової дивовижної подорожі, яку ми робимо незабутньою та особливою.

 Підготовку до весілля ми часто порівнюємо з комфортним перельотом у літаку, де наші молодята розслаблено насолоджуються напоями. А ми - екіпаж, відповідальний за те, щоб наречені безпечно і без жодних турбот «долетіли» до дня свого неповторного весілля.

 Наші пари нас по-справжньому надихають! І ми з радістю і трепетом у серці, створюємо справжню весільну казку для двох шалено закоханих людей і всіх запрошених гостей - де вони в комфорті і затишку спілкуються з близькими і друзями, роблять масу романтичних і дуже веселих фотографій, танцюють досхочу і з захопленням роблять один одному приємні сюрпризи. Панує атмосфера невимушеності і легкості, яка поєднується зі стильним декором і неймовірно гарним квітковим наповненням!

 Ми створюємо щось справді дуже особливе …Те, що можна не лише побачити, але й відчути. Ми даруємо емоції! Створіть і Ви свою казку разом з нами...

сьогодні 3, з початку місяця 140, всього 2588

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info