Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Історія кохання («Love story»). Що це таке і з чим його їдять?Інструктаж для наречених від Алексея Тексомоліки

«Love story» - це зйомка про втілення фантазій щодо бачення своїх почуттів двома закоханими. Також про те, яким вони бачать своє кохання насправді і яким вони хотіли б його запам’ятати на десятки років, а потім гортати сторінки альбому з дітьми та рідними.

«Love story» є корисним з трьох причин. По-перше, програми у день весілля. Позаяк у будь-який зал за скромну суму можна привезти проектор і показати «Love story» гостям. І це стане чудовою розвагою для них. А по-друге, якщо ця професійна зйомка буде для вас першою, то це чудова нагода попрактикуватись перед відповідальним днем. І звісно ж, по-третє, це можливість познайомитись поближче зі своїм весільним фотографом (а у 99% випадків «Love story» знімає саме фотограф який і знімає весілля). Спілкування з ним є важливим для комфорту молодої пари у весільний день.

Щоб «Love story» вийшло щирим і бажаним для вас, потрібно спочатку визначитись з основною концепцією зйомки і тематикою. До фотографа варто прийти з приблизною ідеєю «Love story», адже яким би чудовим він не був майстром – він ніколи не здогадається, що улюблені квіти нареченої - це фіалки, а зйомку вона хотіла б мати на ковзанці або ж в парку атракціонів. Разом з тим, ідеї самого фотографа також можуть освіжити вашу концепцію або доповнять її чимось цікавим.


 
Остаточно визначившись з цілою концепцією, розплануйте зйомку: місце, час, необхідні аксесуари, послуги від стилістів, візажистів тощо. Зверніть увагу на прогноз погоди за кілька днів до зйомки (якщо зйомка буде не в приміщенні). Проте завжди залишайте у цьому плані місце для спонтанних рішень…

Отже прийшов день зйомки. Готуйтесь до того, щоб показати себе і своє кохання щиро, не шкодуйте посмішок і забудьте, що вас знімає фотограф (це найкращий подарунок для фотографа і для майбутніх кадрів). Адже тоді ви залишитесь на самоті зі своїми почуттями і один з одним, зможете показати їх відверто – такими якими вони є насправді.
 

Важливим моментом у «Love story» є слайдшоу. Правильно скомпільоване слайдшоу з гарно підібраним музичним супроводом тільки покращить атмосферу перегляду. Натомість відсутність смаку у людини, яка монтує слайдшоу, може нанівець стерти всі старання будь-якого чудового фотографа. Тому краще це довіряти професіоналам (якщо у вас є тільки фото) або фотографу який зняв ті кадри, які вам дійсно сподобались. Фотограф, як "шеф кухар", знає з яким гарніром його страви смакуватимуть найкраще. Але при бажанні можна запропонувати кілька ваших улюблених композицій.

Фото з лавсторі і слайдшоу у виконанні Teksomolika's production


22.10.2012              сьогодні 1, з початку місяця 25, всього 6890◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info