Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Історія кохання Вікторії і ДмитраЦя дивовижна історія розпочалася восени сім років тому… До того часу Дмитро і Вікторія йшли по життю кожен своєю стежиною, у кожного була своя доля. Вони жили, радіючи усьому, що відбувалося навколо…. Така ніжна, тендітна, чуттєва панянка і він, завзятий, упевнений в собі парубок…

Історія кохання Вікторії і Дмитра. Фотозйомка M&N photo
Віка і Діма навчалися у школі, і перша зустріч відбулася саме там, молоді люди спочатку спілкувалися як друзі, зустрічалися на дискотеках у спільних компаніях. Але вже саме тоді Діма почав відчувати, що Віка якась особлива, в її погляді було щось таке тепле і рідне. Він зацікавився дівчиною… Спочатку це була переписка в соц.мережі, їхнє листування з кожним днем набувало особистого характеру… Вікторію захоплювало це спілкування, красиві залицяння Дмитра, його почуття гумору… Так через деякий час, молоді люди зрозуміли, що стали значно ближчими один для одного.


29 травня 2010 року Віка і Дмитро почали зустрічатися… Хлопець запросив кохану на перше побачення. Це було так зворушливо, потім було друге, третє, перші поцілунки і обійми, перші зізнання… Одного разу закохані зрозуміли, що вже не можуть один без одного, що вони стали вже половинкою одного цілого, що їхні почуття, випробувані часом, а їхнє кохання стало міцним і настільки взаємним, що вони просто не уявляють життя одне без одного…


І от одного жовтневого вечора трапилася подія, яку Вікторія буде згадувати усе своє життя. Дмитро запросив дівчину на побачення у їхнє улюблене місце - на Дніпрі. Віка бачила хвилювання в очах хлопця, але якось не звернула на це особливої уваги… А вже на самому побаченні в якусь мить Діма відволік увагу Вікторії, дістав маленьку коробочку і протягнув її коханій дівчині… І саме тоді прозвучали слова, на які так довго чекає кожна закохана дівчина: «Будь моєю дружиною, виходь за мене заміж».


Сонячного липневого дня, у красиву дату – 7.07.2017 – Вікторія і Дмитро відгуляли весілля. Їхня свято було щирим, ніжним, натхненним, легким, як і любов, яка назавжди оселилася у серцях цих двох неймовірно красивих людей.

Фото: фотостудія «M&N PHOTO​»


25.07.2017              сьогодні 1, з початку місяця 29, всього 3858◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info