Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ІСТОРІЯ РОКСОЛАНИ: СУЧАСНА ВЕРСІЯНещодавно опублікована на «Парі молодій» стаття про Роксолану отримала чимало переглядів та «лайків» у соцмережах. Тож до вашої уваги – уже сучасна історія ще однієї українки, яка знайшла своє кохання на чужині…

Народилась і зросла Іра у Тернополі, тут здобула вищу освіту, проте роботи за фахом так і не знайшла. Її п’ятирічні стосунки з хлопцем закінчились неприємним розривом, тому ніщо не заважало Ірі спробувати побудувати життя з нуля і на новому місці. Її вибором стала Данія…

Там Ірина швидко знайшла роботу з догляду за дитиною. Проте жіноче серце, таке самотнє на чужині, потребувало тепла, тож Іра вирішила зареєструватися на місцевому сайті знайомств. Її анкету помітив симпатичний датчанин. На запитання, чому вона погодилася піти на зустріч саме з ним, Іра відкриває секрет своєї рішучості:
- Насправді ризик обпектися був, і досить великий. Як-не-як, чужа країна, я в ній зовсім одна, а віртуальні знайомства часто приносять тільки розчарування. Проте у хлопця було зовсім нетипове для Данії ім’я, яке носив і мій батько – Іван! І чомусь я вирішила, що раз в чужій країні мені трапився хлопець із таким рідним слов’янським іменем, то він просто не може бути поганим!


Інтуїція не підвела Ірину – Іван виявився дуже інтелігентною і приємною у спілкуванні людиною. З часом їхні взаємини переросли з дружніх у більш близькі. Іра пригадує, що дуже важливим для неї було те, що Іван без вагань погодився поїхати з нею в Україну, відвідати її батьків.

Після повернення у Данію Іра вже не хотіла розлучатися з Іваном, хоча про заміжжя вона навіть не думала – адже в Європі досить популярні громадянські шлюби. Тому, коли коханий несподівано зробив їй пропозицію, навіть не повірила одразу, що він це серйозно. Але, як бачимо, мрії таки збуваються – сьогодні наша героїня живе в щасливому шлюбі зі своїм датським принцом у власному будиночку неподалік Копенгагена! Разом вони виховують трирічну доньку Ену, яка, до речі, народилася в день Української Конституції – 28 червня!
- Що поробиш – українські гени беруть своє! – жартує з цього приводу Іра.
В Україну повертатися Ірина не планує. Вона змінила роботу, і працює зараз помічником педагога, паралельно здобуваючи місцевий освітянський диплом.
- Мій виїзд за кордон – це одна із найкращих речей, які я зробила в своєму житті. Я відкрила світ для себе і відкрила себе світу, отримала безліч нових вражень і, найголовніше, знайшла своє кохання!
 
Текст: автор Вікторія Чорній, весільний портал «Пара молода»


04.01.2013              сьогодні 2, з початку місяця 25, всього 5316◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info