Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
Салют-Шоу. Продаж феєрверків Циганський ансамбль «Товес бахтале». Шоу-театр Ведучий Віктор ГевкоМедичний центр Кліеіка професора С. Хміля м. Тернопіль

 

Івент-агенція Файне святоКажуть що людей завжди в усі часи вабив вогонь. Найбільш виразним проявом цієї стихії в сьогоденній індустрії розваг безперечно являється галузь піротехніки.

Адреса:
м.Львів, вул. Липова алея 5

Телефон:
(099) 509-85-31
(093) 027-46-65

Електронна пошта: fsinfo@ukr.net
Сайт: fayne-svjato.com.ua

Кажуть що людей завжди в усі часи вабив вогонь. Найбільш виразним проявом цієї стихії в сьогоденній індустрії розваг безперечно являється галузь піротехніки. Широкий спектр пропонованих послуг: від наземних крутилок, фонтанів до висотних салютів та феєрверків, небесних ліхтариків,  піротехнічних (вогняних) букв, цифр та логотипів.
«Холодні фонтани» стали доброю традицією для першого весільного танцю, адже безпосередня близькість ваших гостей до магічних вогнів подекуди справляє більше враження аніж інший спец ефект. Час горіння від 10-ти до 60-ти секунд, висота викиду від 2-ох до 5-ти метрів. Використання даних піротехнічних виробів можливе як і на відкритих терасах, так і у закритих приміщеннях.


 
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 2, з початку місяця 22, всього 418

Ми в соцмережах:
facebook instagram twitter google+ pinterest YouTube

Пара молода
Про нас
Реклама
Партнери
Проекти
Весільний Раут
Фотоконкурс
Каталог Пара молода

2006-2017 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info