Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Як обрати ресторан для весілля: вісім кроків
Ресторан – це важливий елемент весілля, якщо ви серйозно займаєтесь його підготовкою. Адже від цього вибору залежить флористичне оформлення, можливості для фотозйомки, розташування гостей та інші, не менш важливі деталі. А у випадку, якщо ви плануєте виїзну весільну церемонію, важливість ресторану набуває виключної ролі, оскільки перед вами вже стоїть задача не просто знайти заклад з гарною кухнею, а й з красивим ландшафтом та продуманим плануванням. Тому варто підійти до вибору ресторану відповідально...

Критерій №1: Відповідність стилю
Ресторан має відповідати концепції весілля. Якщо ви святкуєте його в європейському стилі, то не можете обрати український ресторанчик, як би там не було смачно, зручно, дешево, інакше ви перетворите все на кіч.

Критерій №2. Сезон
Враховуйте сезон та кількість гостей. Якщо ви плануєте весілля влітку, краще звернути увагу на ресторани з терасою або біля води, щоб можна було насолодитись красою природи і водночас не померти від спеки. А взимку навпаки: тераса та подвір’я практично не відіграють жодної ролі.

Критерій №3. Відповідність кухні
При правильному плануванні весілля, навіть їжа на столах має відповідати обраному стилю та сезону: влітку, наприклад, краще не подавати надто важкі страви, а навпаки, надати перевагу рибі, морепродуктам, салатам, легким десертам тощо.

Критерій №4. Персональне тестування
Звичайно, якщо ви знайшли саме ваш ресторан, який відповідає усім згаданим критеріям, це не означає, що його треба одразу бронювати. Не поспішайте, спочатку перевірте наскільки заявлене відповідає дійсності: чи справді там смачно готують та надають якісний сервіс? Для цього через кілька днів після першого візиту прийдіть туди під виглядом звичайних клієнтів: замовте ті страви, які ви напевно включите до меню, та перевірите, чи можна довіряти ресторану обслуговування ваших гостей.

Критерій №5. Попередня перевірка
Для остаточної впевненості у правильності вибору, перевірте стиль та рівень організації банкету у даному закладі. Напевно ж, найближчими днями ресторан проводить якийсь корпоратив чи навіть весілля, - ви можете приїхати до початку заходу та на власні очі побачити, як декорується зал, сервірується стіл, розкладається їжа, працює інший персонал (ді-джей, ведучий тощо).

Критерій №6. Пакет послуг
Задовольнивши усі свої примхи, перевіривши на відповідність написаного, перед тим, як дати завдаток, обговоріть усі умови. Не забудьте спитати про оренду зали – чи входить вона до загальної вартості (бо часто за оренду треба заплатити додаткову фіксовану суму), чи доведеться замовляти у них певний мінімум алкоголю, чи можна приносити своє, чи забезпечують вони мінімальний фуршет для вашого персоналу (розпорядника, ведучого, балету, ді-джея). Варто також з’ясувати, чи є можливість закриття ресторану лише для вас, щоб унеможливити присутність інших випадкових гостей.

Критерій №7. Технічне забезпечення
Ще одним критерієм є можливості ресторану: скільки звукових колонок розташовано по залу, чи можливо змінити світловий режим, чи є в адміністрації проектор (можливо, ви підготуєте слайд-шоу чи знімете короткий фільм) або телевізор великого формату, а якщо таких нема – то чи існує можливість під'єднати власну апаратуру. Обов’язково з’ясуйте, чи зможете ви “запустити” по залу (чи залам) ресторану свою музику, а не ту, що грає там щодня.

Критерій №8. Практичні моменти
Даний критерій включає в себе розташування, можливість під’їзду вашої машини, наявність парковки з охороною тощо. Як близько зможе під'їхати кортеж молодят до головного входу? Чи достатньо просторою є паркувальна зона, аби вмістити авто всіх гостей?
Всі ці питання є дуже важливими для вас як приймаючої сторони свята. Ви маєте забезпечити комфорт для ваших гостей, виказавши таким чином свою повагу до них. І, разом з тим, усі вісім критеріїв допоможуть вам відібрати саме той ресторан, який відповідатиме вашим смакам. З власного досвіду, я раджу вам почати підбирати ресторан щонайменше за два-три місяці до дати вашого весілля.

Автор: весільний розпорядник Суділковська Ліза, (068)199-82-58
06.09.2011              сьогодні 2, з початку місяця 28, всього 7015◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info