Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Як просити її руки?
Ось і настала ця хвилююча мить. Ви отримали її «ТАК», сльози радості блищать у коханих очах, і ви обоє переконані, що у вас буде найкраща у світі сім’я. І Ви розумієте, що для цього потрібні й хороші стосунки з батьками. Першим кроком для цього може стати прохання «руки і серця» коханої у її батьків…


В якийсь час прошення благословення або дозволу від батьків було частиною ритуалу змовин. Нині, на жаль, це не так поширено. А якщо все зробити правильно і красиво, це може стати значущим моментом і можливістю показати свою пошану майбутнім тестеві та тещі.


Особливо красивим буде цей жест, якщо дівчина дуже близька зі своїми батьками і якщо вони є прихильниками традицій. Якщо ж вони не дотримуються традицій або Ви боїтеся, що даний вчинок може бути розцінений ними як неправильний, варто бути обережним у цьому питанні.

Найчастіше радять просити у батьків благословення, а не дозволу на шлюб. Ситуації ж, у яких не варто просити дозволу, це якщо дівчина віддалилася від батьків, якщо вона старша Вас за віком або якщо Ви вважаєте, що батьки якимсь чином можуть зіпсувати сюрприз, на який ви хочете перетворити ваш намір одружуватися.

Як же ж просити її руки? Якщо Ви живете неподалік, можна подзвонити і запитати, чи не проти вони, щоб Ви заскочили для розмови. Можливо, вони почнуть підозрювати, у чому справа, але це нормально. Цього  часу буде досить, щоб дати їм підготуватися і знати, що відповісти. Якщо Ви добре з ними дружите, то можна запросити їх в кафе або ресторан на вечерю, але оскільки це відбуватиметься із загальним стресом, то краще цю сцену провести швидко, але з приємним враженням. Якщо ж вони живуть далеко, постарайтеся подзвонити їм, і взнати, коли вони точно будуть удома.


При самій «процедурі» почніть з декількох слів, як Ви любите їх дочку. Потім скажіть, чому Ви відчуваєте, що зараз саме той час, коли Вашим взаєминам слід перейти на наступний рівень. А потім попросіть їхнього благословення. Наприклад, "Як Ви знаєте, я дуже люблю Вашу дочку. Вона найкрасивіша, розумніша і найчудовіша дівчина, яку коли-небудь хотів би любити чоловік. Ми разом вже близько трьох років і я не можу уявити моє життя без неї. Я хочу просити її вийти за мене заміж і сьогодні я тут, щоб попросити Вашого благословення". Просто, але приємно.


Невеличкі незручності можуть з’явитися, якщо батьки вашої коханої розлучені. У Вас може  виникнути питання: до кого першого звертатися? На нього немає легкої відповіді, але краще почати з того, з ким вона ліпше ладнає. Ви можете також спочатку звернутися до того, хто здається Вам більш лояльним, особливо якщо Ви нервуєте. Однак, обов'язково попросіть благословення у обох батьків, звичайно, якщо ваша наречена з ними спілкується.
Гірше буде, якщо ви почуєте холодне  "Ні". Така можливість існує завжди, але на щастя, вона зустрічається вкрай рідко.


Якщо батьки не хочуть давати своє благословення, прагніть залишатися спокійними. Дізнайтеся можливу причину. Швидше за все, Ви розповісте про те, що трапився своїй дівчині, але не примушуйте її приймати яку-небудь сторону. Разом вирішуйте, що краще – дочекатися їхнього дозволу (можливо, вони просто хочуть, щоб вона закінчила інститут або отримала роботу до заміжжя) або одружуватися всупереч їх незгоді. Постарайтеся якнайкраще оцінити, звідки дме вітер, і прийняти це як своєрідний прояв любові до своєї дочки.


І пам’ятайте – ваше кохання може подолати будь-які перепони, якщо воно щире і справжнє!


Автор: Руся Сова, спеціально для порталу «Пара молода»

31.12.2009              сьогодні 2, з початку місяця 114, всього 23380◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info