Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Як приворожити чоловіка у медовий місяць?От і все. Вже по весіллю, розпочався солодкий місяць. Тільки тут основне не помилитись, особливо у виборі відпочинку, розпланованого часу і кількістю узятих друзів та родичів з собою. Коханий не звертатиме уваги на прекрасні місця відпочинку, а тільки на вас. Тож схоплюйте можливість одразу та не капризуйте.

Як приворожити чоловіка у медовий місяць?

Готель або місце відпочинку
Ви прибули в довгоочікувані апартаменти, не відчуваєте ніг, тільки бажання впасти на ліжко та відключитися від усього. Але не поспішайте. Усяке буває в житті. Уявіть, що ваш номер ще не звільнився або забули там вчасно прибрати, немає рушників, мила, шампуню, поломані крани і таке інше. Тільки не треба чіплятися до коханого, тупати ногами і звинувачувати його в тому, що сталося. Він не винен. Навпаки, почніть його заспокоювати і розповідати як гарно, зазирніть у кафе чи крамничку та придбайте милому каву. Хай ваш чоловік заспокоїться. Пам’ятайте, що зараз найбільше дісталося йому, він – чоловік, який прагне довести свою мужність, а тут таке. Такі випадки непоодинокі, коли трапляються усілякі оказії в готелях. Не варто забувати, що усі ми – люди, тож від несподіваних ситуацій не застраховані. Мудра жінка завжди це розуміє, тому чоловік поряд з нею почувається завжди переможцем.

Дискотівка
Він не любить гарячих танців, зате пивко випити завжди радий. Тож не змушуйте його витанцьовувати, а тільки час від часу зазирайте до нього і розказуйте на вушко про кохання, пристрасне бажання. Після тих слів він кине своє алкогольне пиво та впаде до ваших рук. Заради того, аби довести, що він – мачо, викручуватиме вас як іспанський тореадор. А що робити вам? Насолоджуйтесь перемогою, таки вдалося.

Кав’ярні, кафе, ресторани
Вам захотілось відвідати вишуканих страв цієї країни, скуштувати характерні напої, то не баріться, вперед. Тільки також не нав’язуйтесь коханому, можливо сьогодні він не хоче, тоді спробуйте завтра. Побачивши меню, не варто замовляти найдорожче чи найдешевше, оберіть щось середнє та смачне. Ви на відпочинку, тож нема чого соромитись дозволити собі трішки більше, ніж завжди. Не майте звички ходити щодня в те саме кафе і замовляти щоразу улюблену страву. Таким чином не скуштуєте ще смачніших наїдків.

Shopping
Ось і настав час марнотратства. Відводьте душу на всі сто. Не кричіть, не вимагайте будь-які дрібнички, а лишень міряйте з радісним виглядом та блиском в очах. Доводьте ніжним голосочком, що без тієї речі вам ніяк не обійтися. А він повірить і придбає для вас усе, ну майже, в межах можливості. Тільки не дозволяйте собі забагато, щоб потім не сидіти на сухарях та бульбочкою з квашеною капустою.

Багато друзів та головної болі
Дружба у медовому місяці зовсім непотрібна. Але, якщо таки взяли з собою добрих друзів, не ходіть з ними абсолютно всюди. Інакше ваша шлюбна подорож перетвориться на молодіжну втечу. Ви не зможете насолодитись романтичними моментами, відчути дощ, сніг, сонечко і все це – разом: він і вона. Медовий місяць – свято двох, третій зайвий, а що говорити про більше?

У ліжку
Тут потрібно ретельно обирати стратегію. Не можна перейматися тільки собою, обирати час, який підходить вам і зовсім не враховувати його потреб. Без артистичності вам не обійтись, бо він має мрії, бажання. Хто ж їх виконає? Вам доведеться втілювати практично усе в реальність. Що потрібно мати у своїй дорожній сумці? Багато різноманітної білизни (забудьте про котон, у вас не буде часу думати про комфорт. Крім того коханого не вразить футболка з Мікімаусами та квітками. Оберіть максимально еротичну білизну з шовку, атласу чи синтетичну, але не вульгарну, що є межею несмаку.), косметику (чоловіки люблять припудрені носики. Вони частенько розповідають про природність, насправді це фон, така собі розмова в голос. Кохатися потрібно у привабливому вигляді, а не вважати, що ніхто вас не бачить.), заколки, невидимки (ніколи не забувайте про зачіску, нечесані жінки – це так некультурно і негарно), прикраси (прикрашайте вашу дивовижну шию кольє, ланцюжками, подарованими коханим). Чоловік обожнює роздягати, тому на вас має бути достатньо усіляких дрібничок. Влаштовуйте шоу в ліжку, співайте, танцюйте, аби ваш коханий відчув, що опинився у країні Сходу. Усі вони мріють, але звісно не вголос, про танець живота, спокусливий погляд східної жінки. Ваше завдання - щодня перевтілюватися, аби виглядати різною та трішки неприступною. Він щоразу дивуватиметься та очікуватиме з нетерпінням наступної ночі, а може і ранку.

Під каблуком
Не будемо сперечатися, але насправді головний у сім’ї – жінка. Не даремно кажуть чоловікам, що він під каблуком мами, а потім дружини, бо так воно і є. Перший фундамент у цьому напрямі формується у медовому місяці. Коли чоловік переконаний, що він – головний, а жінка нібито так вправно йому підтакує, формуючи все в протилежному напрямку, який вигідний їй. Жінки – мудрі істоти, без них світ виглядав би нецікаво та сіро. Насправді вони володіють світом, доведено історією, без їх слова взагалі нічого не відбувається. Є така файна реклама «Про кірієшки», яку останнім часом на телебаченні не видно. Філософія така: дівчина думає «попався». І справді іноді виглядає так, що чоловіків одружують примусово. Навіть документи в РАГС несуть переважно дівчата, бо у хлопців часу немає або за кордоном або ще якась відмазка. Хто влаштовує медову поїздку та взагалі її ініціатор? Тож чоловік сам падає під каблук, ще не одружившись. А на медовому місяці жінка сприяє правильному кінцевому результату. Можливо вам ці слова здаватимуться дивними, але направду сімейний культорганізатор – жінка. Вона дає раду всьому: чоловіку в ліжку, хатній роботі, великій родині та ще й на роботі встигає попрацювати як бджілка.
Дружини чарують коханих на медовому місяці, а чоловіки це приймають за правду.
Тож, що буде далі…

Автор: Ірина Новоставська. Спеціально для порталу "Пара молода".
04.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 18, всього 6610◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info