Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

КРАСИВО, ЧИ ПРОСТО ГАРНО…Як вберегтися від невдалих фотосесій

Велика кількість весільних фотографів наввипередки пропонують свої послуги. Молода пара має можливість вибрати із багатьох одного, який зможе передати атмосферу їхнього свята, зробити чудові світлини, не схожі на інші. Проте сподівання інколи не співпадають з отриманим результатом. Чому? Цьому є декілька причин, пов’язаних як із самим фотографом, так і з молодою парою.

Бажання фотосесії. Якщо молодята, або хоча б один із них, не мають настрою до фотосесії – це зумовлює відмову від багатьох починань фотографа. І будь-хто, навіть найкреативніша особистість, не зможе реалізувати задум у лавсторі чи то на весільному бенкеті, якщо пара не піде йому назустріч. Тому, панове, у переддень цієї події гарно виспіться, поїжте чорного шоколаду, підготуйте свій позитивний настрій )
 

Естетичний смак. Молодята мають розуміти, що більшість фотографів представляють свій продукт з найкращої сторони, показують вам найцікавіші свої роботи. Професіоналізм фотографа ж відображається не в поодиноких світлинах, а у повторюваності від весілля до весілля красивих, креативних фото. Слід помічати наскільки якісно весільний фотограф працює із відзнятим матеріалом, чи композиційно та гармонійно розташовує об'єкти на знімку, адекватно підбирає тонову та кольорову гамму (зелені обличчя та фіолетові плаття не завжди у моді). Також доцільно звертати увагу не на кількість світлин (400-500 шт.), а на їх художню та фотоякість, правильний друк з цифрових носіїв.

Стиль фотосесії. Доцільно попередньо вибрати стиль зйомки (ретро, класичний, національний, епатажний і т.п.). Це дасть змогу краще підготуватися та не вигадувати "на ходу" ідеї. Обдуманий, виважений підхід віддячить вам гармонійним процесом фотографування, принесе купу позитиву, а також, як показує досвід, порадує чудовим світлинами.
А на завершення – побажаю усім учасниками весільних фотосесій любові, яка у будь-якій парі пробудить моделей і у будь-якому фотографові відкриє митця.

Текст та фото: Мирон Стандрет
13.06.2012              сьогодні 1, з початку місяця 16, всього 4033◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info