Банкетний зал Сюрприз
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

ДЖАСТІН ТІМБЕРЛЕЙК І ДЖЕССІКА БІЛ ПРОВЕЛИ МЕДОВИЙ МІСЯЦЬ В АФРИЦІВирушаючи у весільну подорож, подружжя вирішило собі ні в чому не відмовляти. Зірки провели незабутній медовий місяць в Танзанії.

Щасливе подружжя Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл вирішили не економити на своєму весіллі. За чутками, пара витратила більше шести мільйонів доларів на святкування в Італії. Вирушаючи у весільну подорож, подружжя теж вирішило собі ні в чому не відмовляти. Зірки провели незабутній медовий місяць в Танзанії.

Як рапортують американські таблоїди, зоряна пара вирішила організувати свій медовий місяць за програмою «максимум». Молодята зарезервували будиночок на території розкішного п'ятизіркового комплексу Singita Grumeti Reserve. Одна ніч перебування обходилася акторам в 5,7 тисячі доларів. І це ще нормально - в літній сезон вартість подібних апартаментів сягає 7,62 тисячі.

Джастін і Джессіка прилетіли до Танзанії через кілька днів після весілля в Італії. Парочка орендувала приватний літак, і в міжнародному аеропорту Кіліманджаро їх бачили дуже задоволеними.

Майже тиждень актори провели, насолоджуючись видами дикої природи і розважаючись в національному парку Серенгеті. Вони здійснили подорож на повітряній кулі, побували на екскурсії у нетрях парку, де мешкають хижаки (екосистема Серенгеті вважається однією з найстаріших і найбільш збережених на Землі).

Нещодавно щасливі і засмаглі Тімберлейк і Біл повернулися в США. Починаються суворі трудові будні - з 17 листопада Джесіка займатиметься промоушеном фільму «Хічкок», в якому вона зіграла роль актриси Віри Майлз.

Джерело: Жіночий журнал «Клео.Ру»
16.11.2012              сьогодні 1, з початку місяця 20, всього 1868◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info