Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Журналісти «ПАРИ МОЛОДОЇ» стали моделями РЕТРО-ФОТОПРОЕКТУЗ нагоди міжнародного дня журналіста Тернопільський центр комунікацій та фотостудія «Артлюкс» перевтілили місцевих медійників на героїв у стилі ретро. Серед персонажів фотопроекту є й автори «Пари молодої» – Валерія Климчук та Ольга Терещук.

Працювала над створення образів усіх 35-ти учасників проекту креативний директор фотостудії «Артлюкс», стиліст Ірина Зелененька. В хід пішли і стоси газет, і стара друкарська машинка, і раритетний телефон… «Та характер світлин, у першу чергу, визначили все таки самі журналісти, сутність їх особистостей та глибина емоцій», - зазначає фотограф Юрій Зелененький. Тож не дивно, що контент-редактор «Пари молодої» Валерія Климчук вийшла на світлині така «весільна» :). Промовистим є і фото Ольги Терещук, яка окрім того, що розкриває таємниці весільних традицій, історії та обрядів читачам нашого порталу, успішно працює на новинні Інтернет-видання. В її образі усе: і динаміка, і аристократичний романтизм, і готовність до нових журналістських пригод…

Фотовиставка робіт в рамках даного проекту діє у ТРЦ «Атріум» (4 поверх) до 8 червня. Вхід вільний.

«Пара молода» щиро вітає працівників телебачення, радіо, преси, Інтернет-видань із професійним святом. Натхнення вам і побільше добрих, приємних інформаційних приводів!

Фото: Юрій Зелененький
Весільний портал Пара молода
06.06.2012              сьогодні 1, з початку місяця 21, всього 3121◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info