Банкетний зал Сюрприз
 Art Clinique - клініка дерматології та косметології
 
  
 
◄ Попередня   Наступна ►

Журналісти «ПАРИ МОЛОДОЇ» стали моделями РЕТРО-ФОТОПРОЕКТУ
З нагоди міжнародного дня журналіста Тернопільський центр комунікацій та фотостудія «Артлюкс» перевтілили місцевих медійників на героїв у стилі ретро. Серед персонажів фотопроекту є й автори «Пари молодої» – Валерія Климчук та Ольга Терещук.

Працювала над створення образів усіх 35-ти учасників проекту креативний директор фотостудії «Артлюкс», стиліст Ірина Зелененька. В хід пішли і стоси газет, і стара друкарська машинка, і раритетний телефон… «Та характер світлин, у першу чергу, визначили все таки самі журналісти, сутність їх особистостей та глибина емоцій», - зазначає фотограф Юрій Зелененький. Тож не дивно, що контент-редактор «Пари молодої» Валерія Климчук вийшла на світлині така «весільна» :). Промовистим є і фото Ольги Терещук, яка окрім того, що розкриває таємниці весільних традицій, історії та обрядів читачам нашого порталу, успішно працює на новинні Інтернет-видання. В її образі усе: і динаміка, і аристократичний романтизм, і готовність до нових журналістських пригод…

Фотовиставка робіт в рамках даного проекту діє у ТРЦ «Атріум» (4 поверх) до 8 червня. Вхід вільний. Он-лайн експозицію можна переглянути на порталі «Погляд».

«Пара молода» щиро вітає працівників телебачення, радіо, преси, Інтернет-видань із професійним святом. Натхнення вам і побільше добрих, приємних інформаційних приводів!

Фото: Юрій Зелененький.

06.06.2012              сьогодні 1, з початку місяця 15, всього 2292◄ Попередня   Наступна ►

Весільним підрядникам: Про нас  |  Реклама  |  Вхід / Реєстрація

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info