Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Як вибрати сукню для нареченоїЗагальні рекомендації щодо вибору сукні та її купівлі, котрі допоможуть вам насолоджуватись цим процесом.

1. Не витрачайте на сукню занадто багато, з розумом оцінюйте свої фінанси. Не потрібно намагатися виглядати багатшим, ніж ви є, заради того, щоб гості вам позаздрили. Взяти сукню на прокат, може виявитися економічно вигіднішим, ніж купувати.

2. Не слід сліпо слідувати твердженню, що плаття нареченої і костюм нареченого повинні повністю збігатися. Фігури у всіх різні, та й смаки і переваги теж. Головне, щоб пара виглядала гармонійно. Від старомодного варіанту біле плаття та чорний костюм краще відмовитися.

Как выбрать платье для невесты

3. Для того, щоб пара виглядала гармонійно необхідно дотримуватися єдиної стилістики в одязі і в церемонії взагалі. Наприклад, щоб не відбувалося змішування різних стилів.

4. Найкраще вибирати вбрання нареченої в класичній або романтичній стилістиці, щоб, глянувши на ваші фотографії років так через п'ятнадцять, не можливо було з певністю оприділити, коли ви виходили заміж і не складалося ностальгічне враження про минулу епоху.

5. Вирішити питання з весільною сукнею краще завчасно за 6-9 місяців до церемонії одруження. Це дасть вам додатковий час, тому що чим ближче довгоочікувана подія, тим більше часу необхідно на його підготовку і вирішення виникаючих нагальних питань.

6. Вирушаючи за сукнею, ви повинні чітко уявляти собі, які моделі будуть добре дивитися на вашій фігурі. Не зайвим буде взяти з собою в помічники маму, сестру або подругу, людину, смаку котрої ви довіряєте.

7. Обережно ставтеся до суконь, що мають крім блискавки гудзики, які необхідно застібати. Питання в тому, хто буде їх застібати, для цього потрібно мати в запасі подружку нареченої з короткими нігтиками.

8. Зверніть увагу на зручність сукні: чи оптимальна у нього довжина, наскільки зручно в ньому сидіти і т.п.

Автор: Ірина Вопнярська
03.10.2009              сьогодні 1, з початку місяця 17, всього 5769◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info