Каприз - креативная компанияКАПРИЗ - это разнообразие идей и сюжетов для Вашего праздника! Многолетний опыт с артистами разного жанра! КАПРИЗ ПРОДЮССИРУЕТ: шоу-балет, световое шоу, кавер-бенд, фаэр-шоу, шоу ростовых кукол.

Ціна від: 15000 грн.

Адреса:
г. Ровно, Кавказская, 7

Телефон:
(097) 481-13-58
(050) 585-77-82

websitefacebookinstagram

Івент агенція: послуги та переваги

Івент-компанія «Каприз» розпочала роботу ще з 2007 року. За цей час студія отримала неоціненний досвід в організації подій будь-якого рівня складності. Успішну репутацію тільки доводить вражаюча база Клієнтів. Головною відмінністю нас від інших event-agency є те, що ми беремо на себе повну відповідальність за реалізацію ваших планів з початку до кінця. Наші досвідчені талановиті організатори готові до роботи по максимум – на протязі усього тижня 24 години на добу. Контроль ведеться на всіх етапах проекту, приділяється абсолютна увага кожній найдрібнішій деталі. Це гарантує індивідуальність і неординарність втілених ідей.

Якщо ви вже звернувся до нас, то будьте впевнені, що ми виконаємо будь-які ваші бажання, втілимо в життя найсміливіші ідеї. Організатор заходів «Каприз» пропонує актуальні тематики, різноманітність урочистих, ігрових і розважальних частин івенту. Увага приділяється кожному його учаснику. Ми також займаємося декоруванням та креативною візуалізацією. Після проведеної урочистості, вам захочеться знову і знову переглядати відео-та фотоматеріали, знову переживати радісні моменти.

Організація свят

Наше event агентство пропонує проведення таких святкових подій:

 • Днів народжень для різних аудиторій;
 • Корпоративних вечірок;
 • Дитячих свят;
 • Романтичних зустрічей;
 • Весіль різного стилю і тематики;
 • Парубочих та дівич-вечорів;
 • Тімбілдінгів;
 • Зустрічей з пологового будинку

Також забезпечуємо супровід дівчат-хостес на будь-який захід, ведучих на різноманітні урочистості, весільних координаторів, леді-фуршет (живий стіл) та ін.

Замовити event агентство «Каприз»

Бажаєте зробити сюрприз ювіляру, дитині або колегам, звертайтеся в креативну компанію «Каприз». Переваги співпраці:

 1. Послуги доступні по всій країні.
 2. Гнучка цінова політика.
 3. Розробка оригінальних шоу-програм.
 4. Забезпечуємо музику, світло і обладнання.
 5. Можна замовити спецефекти.
 6. Встановлюємо сцени, подіуми, тенти

Ми гарантуємо феєричне шоу і шалений настрій. Будьте готові до запальної вечірки і барвистої вистави. Якщо у вас є свій певний сценарій, ми допоможемо його організувати найкращим чином. В іншому випадку, наші творчі івентори згенерують ідеї, щоб зробити ваше свято оригінальним і незабутнім.сьогодні 1, з початку місяця 49, всього 4896

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info