КаролінаВесільний салон «Кароліна» від щирого серця вітає Вас зі статусом "Наречена", бажає бути найефектнішою, неповторною і чарівною в День свого весілля.

Адреса:
Тернопіль, вул. Руська, 5

Телефон:
(096) 803-50-90
(099) 908-38-92


Весільний салон "Кароліна"

Весільний салон "Кароліна" від щирого серця вітає Вас зі статусом "Наречена", бажає бути найефектнішою,неповторною і чарівною в "День свого  Весілля."

 
      Весілля - найбільш очікувана, найбільш світла і незабутня подія в житті кожної дівчини. З яким хвилюванням ми очікуємо пропозицію руки і серця, а потім з гордістю промовляємо: "Я-наречена". І в цій ейфорії щастя і радості починаються наші приємні весільні турботи, серед яких найбільш дивовижним і, не менш відповідальним завданням, є вибір весільної сукні.Пропонуємо весільні сукні таких відомих марок.
  • ТМ Pollardi
  • ТМ Ida Torez
  • ТМ Dominiss
  • ТМ Yumeli
  • ТМ Ester
  • ТМ Silviamo
      У Весільному салоні "Кароліна" Вас зустрінуть привітні та кваліфіковані консультанти з великим досвідом роботи, готові врахувати індивідуальність кожного клієнта, особливі вимоги та побажання.
                         - ЗАХОДЬТЕ ДО НАС! - Ми щиро любимо свою роботу і використовуючи весь свій досвід ми вміло та з радістю підберемо Вам розкішну весільну сукню, яка надасть довершеність Вашому образу.
     Наші професіонали допоможуть Вам обрати серед безлічі чудових суконь саме ту, яка буде ідеальною для Вас, підкреслить Вашу красу та індивідуальність. За необхідністю, Вам зроблять висококваліфіковану та безкоштовну підгонку сукні за Вашою фігурою.

ДЯКУЄМО Вам, будемо раді бачити Вас у нашому салоні
сьогодні 3, з початку місяця 9, всього 53696

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info