Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

КАТЕРИНА ТИМОЧКО: «Люблю одягати наречених, бо вони щасливі!»Із роботами під брендом Kateryna Tymochko «Пара молода» знайомила своїх читачів вже не раз. Зазвичай – в рамках презентацій арт-проектів, для яких фешн-дизайнер розробляла стиль одягу. Сьогодні ж пропонуємо вам познайомитися із самою Катериною Тимочко – цікавою особистістю і талановитим модельєром.

Чи мріяла ти, яКатерина Тимочко – дизайнерк і більшість дизайнерів, про майбутню професію ще з дитинства? Яке вбрання шила для ляльок, які речі і тканини йшли на цю ранню творчість?
Так, мріяла з дитинства… І гра з ляльками складалася з їхнього постійного переодягання в новий, пошитий мною одяг. Пам’ятаю, треба було шити весільне плаття для ляльки і не було гарної тканини. Мама запропонувала мені щось подібне на простирадло, але я вже тоді розуміла (у 6 років!), що то не то. Альтернативного матеріалу мені не дали, тому я потайки знайшла те, що подобається – клаптик білого шовку відкладений для пошиття чогось гарного мамою, і посередині вирізала дірку, тобто викроїла весільне плаття. А тканину поставила назад у шафу. Мама потім побачила мій креатин, але не могла сваритися: тільки сміялася))

Знаю, це питання люди творчих професій не дуже люблять, бо чітко визначений стиль – це своєрідні рамки... Але все таки, як би ти визначила напрямок, у якому працює Kateryna Tymochko?
Це мікс конструктивізму із чітко продуманими формами, лініями, деталями... Інколи кількість деталей значно збільшується і форма стає неймовірною, таким чином стиль переходить в авангард.

Хто твої авторитети у світі моди?
Подобається творчість багатьох дизайнерів, але найбільше Макквін за його епатажні думки, образи, постановки, шоу; і Джон Гальяно – за безмежно красиве поєднання форм та кольорів.

З якими тканинами любиш працювати і якій оздобі віддаєш перевагу?
Тканини завжди вибираю натуральні: шовк, бавовну, льон, шифон... Проте мій фаворит – це все-таки бавовна. Вона тонка, м’яка і ніжна. А щодо декорування, то однозначно віддаю перевагу ручному, причому найчастіше перлинками, цікавими шнурами декоративними... Але головне, щоб це було без перебору: тільки для акценту.


 
Для чоловіків щось створюєш чи твої клієнти – лише жінки?
Працюю тільки з жінками, і мені це дуже подобається. Часом можу ще зробити святковий одяг для дівчаток. А для чоловіків поки нема бажання щось продукувати: тут, мені здається, менше простору для творчості. Єдине, що я зробила на мужчин – це пошила своєму чоловікові сорочку :).

Любиш одягати наречених? Що подобається у народженні весільної сукні?
Наречених одягати дуже люблю, і це зрозуміла недавно. Що найбільше подобається в роботі з ними – так це те, що люди щасливі!!! Найцікавіше робити ескізи, фантазувати… Коли ескіз затверджений, я вже практично бачу і відчуваю готове плаття.


Давай пофантазуємо. Уяви, що завтра люди на вулицях будуть зодягнуті в те, що вирішиш ти... Як би вони виглядали? Опиши місто із ідеально одягнутими, на твою думку, перехожими...
О, така фантазія – це якась ідилія для мене. Вони однозначно будуть вдягнені досить сміливо, в цікаві кольорові поєднання: наприклад, хтось поєднає сірий колір із неоново-жовтим, хтось буде у квітковому принті, – але всі такі нестандартні, із власним баченням світу, щасливі... Дехто одягнутий як художник, в приглушених кольорах червоного, синього, у підколінках і в черевичках на шнурівках, інші – мають багато етноаксесуарів (і всі вони привезені з різних країн). Хтось їде на велосипеді, всюди цвітуть квіти... Отаке все кольорове, цікаве і живе!


У тебе багато арт-проектів у тандемі з фотографом Юлією Верстою. Розкажи про цей напрямок роботи. Чим з реалізованого пишаєшся найбільше?
Для мене працювати з Юлею – це як задоволення, робота і відпочинок: три в одному. Вона дуже креативна та енергійна, це ще більше надихає мене на творчість. Крім того, наші думки і бачення спрямовані в одне русло, доповнюють одні одних, а не суперечать. І таку гармонію я відчула ще під час нашої першої спільної роботи «Ticket» . Тому саме цей проект я вважаю найціннішим, хоча він і поступається наступним за рівнем продуманості і підготовки. Це якось дуже важливо для мене: скільки часу пройшло, а ця робота стосовно образу, фото, відео для мене як еталон.

Твої побажання читачам порталу "Пара молода".
Оскільки ваші читачі – це, здебільшого, наречені, то бажаю їм казкового життя і щастя, а вже кожен сам для себе знайде пояснення щастя та казки!!!

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


19.04.2013              сьогодні 1, з початку місяця 19, всього 5106◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info