Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
Салют-Шоу. Продаж феєрверків Циганський ансамбль «Товес бахтале». Шоу-театр Ведучий Віктор ГевкоArt Clinique - клініка дерматології та косметології
 
 

Катя Краснікова
соц. мережі: Катя Красникова

Телефон:
(093) 994-25-78
(067) 647-72-74

Сайт: krasnikova.com.ua

Понад 1000 проведених заходів за 7 років. Презентації в автосалонах, виставки, корпоративи і тімбілдінги, конференції і випускні вечори, всеукраїнські і міжнародні фестивалі. І звичайно ж понад 300 весільних церемоній та весілль!!!

Мене звати Катя Краснікова і я рада вітати вас на своїй сторінці весільного порталу «Пара Молода». Розкажу декілька слів, про те яким я бачу сучасне весілля. Перш за все, на стильному і веселому заході відсутні банальні та старомодні конкурси. Ведучий повинен створити максимально комфортну атмосферу для кожного гостя на заході. Сучасна програма,  інтерактивні конкурси, сценарій максимально адаптований під вік і побажання замовника. А ще максимум драйву і хорошого настрою для всіх присутніх. Я вважаю, що сучасний ведучий повинен бути універсальним спеціалістом, тому володію трьома мовами, українька, російська та англійська. А також мене можна побачити як на телеекранах так і в роботі на сцені з найпопулярнішими зірками країни. Замовити мої послуги для проведення заходу і поспілкуватися детальніше можна за телефоном:
(093) 994-25-78 або
(067) 647-72-74
З повагою, найенергійніша ведуча країни, Катя Краснікова. 

 Статистика перегляду сторінки: сьогодні 5, з початку місяця 68, всього 2245

Ми в соцмережах:
facebook instagram twitter google+ pinterest YouTube

Пара молода
Про нас
Реклама
Партнери
Проекти
Весільний Раут
Фотоконкурс
Каталог Пара молода

2006-2017 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info