Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

КАТЯ ОСАДЧА більше не хоче ВЕСІЛЛЯ!Одна з найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус», «капелюшкова» теледіва, підкорювачка найпрестижніших червоних доріжок світу – Катя Осадча – сьогодні в гостях у журналу «Пара молода».

Тема капелюшків цьогоріч особливо актуальна, адже дизайнери повернули їх у весільну моду. Тож перше питання до вас, Катю, як до знаної шанувальниці цього аксесуару. Капелюшки обожнює ведуча проекту «Світське життя», тобто телевізійна героїня, чи і в житті ви до них небайдужі?
Я вважаю, що капелюшки доповнюють загальний образ, роблять його довершеними. Тому і в повсякденному житті мене можна побачити з якимось аксесуаром на голові. Ще під час модельної кар’єри мені подобалися різні головні убори: кашкети, кепки, берети, в’язані шапки, чоловічі капелюхи... А коли формувався образ ведучої “Світського життя”, мої вподобання співпали з рішенням продюсерів, щойно на мене приміряли капелюшок.

І ось так вже 5 років ви «приміряєте» екстравагантні головні убори. Всього за життя проекту ви одягли понад 736 капелюшків. Частина колекції була представлена відвідувачам вечірок, що відбулись у великих містах України з нагоди ювілею програми. Де ж зберігається решта?
Капелюшки зберігаються у дизайнерів, дещо – у нашому офісі. Тобто колекція є, але вона віртуальна: не зібрана фізично в одному місці. А на святкування 5 років ми представили глядачам найбільш епатажні – капелюшки най-, най-, най.


 
Чи змінило «Світське життя» Ваше життя?
5 років – немало часу. Мабуть, так. Я стала більше працювати...

Ваш син Ілля, мабуть, по телевізору вас частіше бачить, ніж вдома.
Ні. Я достатньо часу буваю вдома. Просто є два гарячі періоди, коли я дійсно приїжджаю додому тільки перескладати валізи: взяти нові сукні та капелюшки – і полетіти далі. Це осінь і весна, коли йдуть абсолютно всі тижні моди: Лондон, Нью-Йорк, Мілан... До цього додаються події у Москві, Берлінський кінофестиваль навесні. Так, першого вересня я відвела сина на шкільну «лінійку» – а за дві години в мене вже був літак.

Ілля цікавиться світським життям?
Він слідкує за моїми програмами, коментує мої “дивні капелюшки”, відвідує дитячі світські заходи. Часто буває на виставках робіт художника Іллі Чічкіна, з яким товаришує. Колись вони для благодійного аукціону разом малювали картину. З того часу вони – друзі.

Я так зрозуміла, і з мистецтвом ваш син непогано ладнає.
Так, Ілля дуже любить малювати. Побачить щось цікаве – і одразу зображає це на папері. На день народження він намалював мені соняшники. Я кажу: “Слухай, це ж майже Ван Гог”. На що він відповів: “Я не знаю, чи це Ван Гог, але я побачив соняшники у нас на столі у вазі – і намалював”.
У його п’ять років ми їздили до Парижу. Були у Луврі, ходили дивитися на Мону Лізу. Я йому розповідала про картини. І він все не давав мені спинитися: “А розкажи ще про цю, і про цю...”. Ось збираємося ще з'їздити. Він дуже любить живопис.


 
Діти зіркових батьків часто перевантажені усілякими гуртками. Які секції відвідує ваш Ілля?
Він з трьох років займається боротьбою. Зараз він буде ще додатково, окрім школи, займатися англійською. В нього є потяг до цього. Однак насильно ми нічого не робимо. Ми пропонуємо. Запропонували ходити до басейну: він спробував – не пішло. Можливо, повернемося до цього пізніше. Потрібно бачити, що дитині подобається, і це розвивати.

Часто Ілля спілкується зі своїм батьком?
Достатньо часто. Разом відпочивають. До речі, коли я відвідувала з вечіркою Тернопіль, Ілля зі своїм татом був у Ялті. Таким було його бажання на день народження – полетіти на вікенд до Ялти разом з батьком.

Тобто ви зберегли товариські стосунки із колишнім чоловіком?
Так. Ми спілкуємося, з приводу виховання сина зокрема.

Ким зайняте ваше серце зараз?
Скажімо так: в мене є романтичні стосунки. Це не людина з кола тих, з ким я спілкуюся на вечірках. З ним я від вечірок відпочиваю.

Друге весілля плануєте?
Ні. В мене весілля вже було. У мене була весільна сукня, було свято. Я не вважаю, що штамп у паспорті щось вирішує. Якщо люди кохають один одного, якщо вони хочуть жити разом – то потрібно жити разом. А якщо хочеться зробити свято – то можна просто зробити свято кохання, не називати його весіллям та не влаштовувати всі ці ритуали.

Спілкувалася Валерія Климчук.
Фото з архіву Каті Осадчої.
 


23.06.2011              сьогодні 1, з початку місяця 41, всього 8361◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info