Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Катя Осадча «зажигала» у Тернополі24 вересня вечіркою у ресторані «Максим» проект «Світське життя» завершив свій всеукраїнський тур з нагоди 5-річчя. Ведуча програми – Катерина Осадча – повезла додому з party два нових капелюшки.

Катерина Осадча. Показ капелюшків у Тернополі

Хоча афіші про захід з’явилися зовсім незадовго до його проведення, охочих пройтися червоною доріжкою рейтингової програми виявилося чимало. Немало серед них було і тих відвідувачів, які дотрималися дрес-коду і прийшли у креативних головних уборах. Це, безумовно, порадувало імениту шанувальницю капелюшків. Адже, як зауважила Катерина Осадча, в інших шести містах туру дрес-коду дотрималися менше.

Культ капелюшків був реалізований також у їх показі – автори проекту представили глядачам найкращі, найоригінальніші з 736 головних уборів, якими ведуча епатувала на світових світських заходах. А потім Катерина Осадча обрала серед присутніх тих, хто і її вразив своїм вбранням. Одні з переможниць конкурсу, отримавши презенти від зірки світських тусовок, в боргу не залишилися: зняли з себе капелюшки у вигляді краватки та картини і подарували їх Каті.

«Такого зі мною не було в жодному іншому місті. Мені дуже приємно», - поділилася своїми враженнями Катерина Осадча з «Парою молодою» вже за лаштунками. Крім того, TV-діва пообіцяла, що цим туром її спілкування з шанувальниками телепроекту не завершиться: «Ми продовжимо знайомитися з нашими глядачами. Я не буду відкривати всіх таємниць, але я можу сказати, що до Тернополя ми ще повернемося».

Чи завітає «Світське життя» на Віденський бал, що відбудеться у жовтні в Тернополі, на разі не відомо. Редактори проекту поки не дали відповіді організаторам балу. Однак очевидно, що тернополяни чекатимуть на цю зустріч. Принаймні таке враження склалося у нас після розмови з деякими гостями вечірки. Особливо відвідувачам заходу сподобалося те, що Катерина Осадча не підкреслювала свою «зірковість», а радо спілкувалася з ними, фотографувалася з ними на фото-подіумі, а після чергового конферансу не залишала залу, а «зажигала» разом з іншими на танцполі. Тим більше, що музичне наповнення заходу було неабияким: солодкий голос російської джаз-лаунж співачки Франчески Орбек та хітові композиції від вокалістки Gorchitza Live Project DJ Allois.

Автор: Валерія Климчук, спіціально для порталу «Пара молода».
Фото Катерини Осадчої - Мирон Стандрет.
Фото показу капелюшків -
MONRO Photography.
29.09.2010              сьогодні 1, з початку місяця 33, всього 12404◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info