Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

КАВОВИЙ БАР – СВІЖИЙ ВЕСІЛЬНИЙ ТРЕНДНапій зустрічей і приємного спілкування, пристрасті і перших побачень… Кава має не лише глибокий аромат, але й безліч сортів та багато ритуалів з приготування і споживання. Тож недивно, що модні тренди пропонують доповнити весільний банкет ще одним баром – кавовим. Про нову послугу говоримо говоримо із представником торгової марки Flor De Jamaica Андрієм Пилипчуком.

Добридень, Андрію. Кава на весіллі не є новинкою, вона навіть у весільних піснях згадується. То чим, власне, відрізняється кавовий бар від традиційного частування гостей кавою або наприкінці забави, або ж просто за фуршетним столом?

- Кавовий бар – це не просто частування, а, свого роду, додаткова розвага для гостей, що обов’язково прийдеться до снаги істинним кавоманам. Адже перед ними постає напрочуд широкий вибір високоякісної кави різних сортів, видів, країн виробників, ароматизованої кави, кави без кофеїну, купажу тощо… Зерна мелються безпосередньо перед приготуванням напою, а гості можуть самі обрати те, що їм більше до душі – класичне еспрессо, американо, латте класичне або з сиропами.

- Як виглядає стандартне меню кавового бару?
- В асортименті у нас 25 видів кави, плюс 6 видів ароматизованої – вишня, ірландський крем, горіх, ром, амаретто, шоколад. Але, складаючи меню весільного кавового бару, варто обрати лише один сорт як основний для кавових напоїв. Крім того, ми пропонуємо 50 видів чаю (чорний, зелений, білий, трав’яні, етнічні та фруктові суміші). Розгубитися у такому виборі, звісно, нескладно. Тож ми допомагаємо своїм клієнтам підібрати якнайкращі поєднання для їх кавового бару і обов’язково проводимо попередню дегустацію як кави, так і чаю.
 
- Однак не всі гості розуміються на такому розмаїтті ароматного напою…
Кавовий бар тим і відрізняється від, скажімо, фуршетного столу, що обслуговує його офіціант, який досконало знає смакові та ароматичні властивості кави і чаю різних сортів. Тож він допоможе вашим гостям обрати саме той напій, який відповідатиме їх побажанням.
 
- Тобто кавовий бар – це така собі кав’ярня на виїзді. Напрошується логічне питання щодо ціни. Можете зорієнтувати наречених, яку суму варто закладати у цю статтю витрат весільного бюджету?
Кавовий бар є абсолютно доступним для середнього весільного бюджету. В його вартість (а це від 1000 до 1500 грн. – в залежності від кількості гостей) входить 100% арабіка найвищого сорту, цукор, молоко або вершки, сиропи, робота офіціанта з 8 вечора до опівночі (за окремою домовленістю можна й довше). Окремо хочу наголосити на якості води, на якій готуються напої. Ми використовуємо микулинецьку. І це також входить у вартість кавового бару.
 
- Що побажаєте відвідувачам порталу «Пара молода»?
Натхнення у пошуку цікавих ідей для вашого свята та приємно провести час на порталі «Пара молода».

Замовити КАВОВИЙ БАР можна за тел.: (096)917-52-11, (096)505-13-07

Розмовляла Валерія Климчук
16.11.2012              сьогодні 1, з початку місяця 23, всього 3906◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info