Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Казкова карета для попелюшки чи модна автівка?Мрії збуваються або забуваються. Неочікуване щастя приходить. А ти далі продовжуєш думати про небачене, але бажане. Та чи щастя завершується на коханні, а можливо є ще продовження. Тільки визирни за вікно, подумай про гарне і створи власну історію з дійовими особами та декораціями.

Історія про попелюшку та принца у весільній кареті
Вона виходить, вже куплена і щаслива, зазирає, а де той єдиний – супутник її життя. Він сидить у кареті, прикрашеною рожевими та кремовими трояндами, бантиками з фатіну. Вони дефілюють до церкви, немов справжнісінькі міщани. Їдуть повільно, виважено, усміхнені, бо знають, що невдовзі стануть подружжям. Їх життя буде, немов у казці, без негараздів, без сварок, а тільки любов і взаємоповага.
Ви починаєте свій перший спільний день з легенди, яка завжди закінчується happy end.

Трамвай ЗАКОХАНИХ
Він закриває тобі очі і веде кудись. Наречена навіть уявити не може, що трапиться, вона така схвильована та гарна. Наречений забирає руки і ти бачиш – трамвай, прикрашений в червоних серцях і на ньому великий надпис: «Я кохаю тебе, моя мила, єдина, дивовижна!!!» Ви їдете закохано, романтично до власного щастя.
Будуєте життя з кохання, романтики і справжніх почуттів.

Романтичний забіг
На вашому весіллі ви виробляєте шалені речі. Наречена та наречений скачуть до вінця на білих конях. Ви їх абсолютно нічим не прикрасили та й навіщо – вони чудові. Ви вбрані як справжнісінькі молодий та молода. Ой що ж то буде з тим весільним вбранням? Ну а хто б про це думав.
Будуєте життя досягаючи те, чого хочете.

Зимові варіації
Білою сніжною зимою коханий за вами приїздить на санчатах. Вони прикрашені білими сніжинками та стрічками. Він такий гарний, вбраний у дубльонку. А ти – у білому платтячку з манто. Ви поспішаєте на зустріч коханню і спільному життю.
Починаєте життя на свіжу голову.

Гаряча МЕКСИКА
Наречена у червоній сукні та яскравою трояндою у волоссі прямує до свого гарячого коханого, вбраного у червону сорочку та чорний елегантний костюм. Він її саджає у червону модняцьку автівку, прикрашену бордовими трояндами та золотавими стрічками. На бампері виблискують червоні серця, а на капоті написано золотими фарбами: «I love you». Вона почувається, немов іспанка, мексиканка, така пристрасна і жадана.
Розпочинаєте життя яскраво, з пригодами, з радісним відчуттям.

Стримана РОЗКІШ
Він довго не може припаркуватися, адже обрав білий лімузин. Машина оздоблена кремовими дрібними трояндами, білим фатіном. На бампері величезний букет білих троянд, вони сплелися у серце – твоє. На капоті висить величезний бантик з фатіну. Заради тебе коханий готовий на все. Це ж ти – єдина і найкраща. Наречена виходить у білому платті, що, немов проміння сонця, разить очі. Твоє плаття з довжелезним шлейфом, виблискуєш діамантами. Ти розкішна і дорога.
Ви починаєте життя з багатства та розкоші.

Українська натура
Він приїздить на недорогій машині. Її вбирають в яскраві стрічки, кульки, бантики. Бампер оздоблюють золотими обручками, які потонули в яскравих штучних червоних трояндах чи ліліях. Капот прикрашають максимальною кількістю якомога яскравіших кульок. Вбраний наречений у модному чорному костюмі, а кохана – у білій бальній сукні.
Ваш перший день розпочинається практично, недорого та комфортно для вас обох.

Тільки ти і я
Він живе у сусідньому будинку, тому приходить пішки у звичному костюмі. Ти вбрана у білому костюмі, у розкішному волоссі виблискує біла квітка - троянда. Ви йдете пішки до шлюбу цілою родиною. Прогулянка разом надає наснаги, розслаблює. Ви почуваєтесь найщасливішими, хоча про ваші думки не здогадується ніхто.
Стартуєте, вміючи цінувати гроші і розпоряджатися ощадливо своїм життям.

Автор: Ірина НОВОСТАВСЬКА, спеціально для весільного порталу "Пара молода"
19.12.2009              сьогодні 2, з початку місяця 16, всього 6667◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info