Банкетний зал Сюрприз
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

Казкова Туреччина зміцнює сім’ї29 травня на телеканалі ICTV розпочалося пригодницьке реаліті-шоу «Шлюбні ігри-2, або Останній шанс». В ньому взяли участь 2 подружні пари на межі розлучення: Дмитро та Світлана Лебедєви, а також Роман та Тетяна Саски. Сім’ї поїхали до Туреччини з казковим маршрутом та авантюрними пригодами. Зйомки проекту триватимуть до середини серпня. 8 серій побачать глядачі. Опісля чималих випробувань подружжя або залишаться разом або ні. А найкраща пара отримає чималий грошовий приз.

«До кастингу ми залучили професійного психолога Наталію Обухову», - розповідає Михайло Павлов, генеральний продюсер каналу.

- Пари з жорстким сімейним конфліктом та агресивною поведінкою не брали до уваги, - додає Михайло. - Ми ретельно тестували учасників і намагалися з’ясувати, чи не симулюють вони свій сімейний конфлікт заради участі у програмі. Ми відібрали пари з непростими сімейними стосунками, які мають шанс відновити сімейну гармонію.

Відео кастингу програми, показаної на презентації, яскраво продемонструвала причини сімейних чвар у сучасних родинах. Різними докорами засипали подружжя один одного. Щоправда тільки деякі змогли аргументувати, як програма виправить саме їхні стосунки.

2 пари учасників успішно пройшли кастинг та вирушили на зустріч пригодам до Туреччини. Перша - Саски Тетяна та Роман, які виховують сина. Жінці 25 років, працює вчителем молодших класів, захоплюється малюванням та музикою. Чоловіку 21 рік, він – юрист-консультант, обожнює футбол та рибалку.

Друга – Лебедєви Світлана та Дмитро, які теж виховують сина. Дружині 27 років, працює менеджером, захоплюється подорожами, фітнесом та іноземними мовами. Чоловіку 26 років, він – приватний підприємець, обожнює автомобілі, рибалку, веслування на байдарці.

Творці програми підготували для пар чимало екзотичних пригод, випробувань і конкурсів, за підсумками яких визначиться пара-переможець. Призовий фонд шоу - 100 тисяч гривень.

- Інтрига «Шлюбних ігор-2» в тому, що ніхто не знає, чим вони закінчаться, – зауважує Ніколас Дімітров, співавтор формату телешоу та продюсер проекту. – Чи залишаться пари разом після усіх випробувань, чи остаточно розійдуться, ніхто зараз не скаже. Сімейні стосунки – це рівняння з багатьма невідомими.

Канал передбачив різний розвиток подій.

- Пара перемогла у проекті, однак усе-таки вирішила розлучатись, пояснює Ніколас. - Тоді більшу суму грошей отримує той, хто доклав більше зусиль для збереження стосунків.

Ведучими сімейного проекту стануть Сніжана Єгорова та Антон Мухарський. Їх обрали зовсім не випадково. Вони – пара з багатим досвідом подружнього життя, які одразу погодилися на участь у реаліті-шоу.

– Доля наших сімейних стосунків зі Сніжаною досить не проста, - розповідає Антон. – У «Шлюбних іграх» – справжні герої, родини і сімейні кризи. Ми не гратимемо на публіку, а будемо природними. Це й наші шлюбні ігри!

– Нерідко подружжя, у яких мало життєвого досвіду, вважають, що кращий спосіб вирішення сімейного конфлікту – розлучення, – каже Сніжана. – Після нього кожен вмикає програму «пошук кращого партнера», і здається, що він знайде свій ідеал. Однак не завжди пошук третього, п’ятого та сьомого партнера – кращий вихід із ситуації. Я впевнена: сімейна криза – проблема спільна, отож і вирішувати її потрібно тільки разом. Ми розраховуємо, що цей проект буде повчально-пізнавальним для всіх, хто хоче дізнатися більше про сімейне життя.

Сніжана та Антон - відсторонені коментатори подій, що відбуваються з подружжями. Вони мають право давати учасникам бонуси та відбирати їх, висловлюючи таким чином свої симпатії та антипатії.

14 червня, у першій серії «Шлюбних ігор», показали кастинг пар, розселили учасників по різним вишуканим готелям з 5 зірочками в містечку, що неподалік Анталії. Їм надали чудову можливість поринути з головою у розкіш, звикнути до телекамер. Перший день був «чоловічим». Сильні цього світу приймали всі рішення щодо дозвілля самостійно. Вони не запитували любих дружин про їх думку. Наступний турецький день став «жіночим».

Діагнози психолога проекту підтвердилися.

Рома ревнує свою дружину до всього, навіть до телефонних розмов і постійно перевіряє телефон дружини на наявність компрометуючих SMS. Судячи з перших знімальних днів, приводи для ревнощів у Роми виникають не на порожньому місці. Загравання гарячих турецьких мачо до Тані (звісно, з наполегливого дозволу знімальної групи!) лише підсилюють конфлікт, вихід з якої пара знайти ніяк не може.

Отже, відбулося 7 скандалів, сказано 18 докорів, багато сліз, 3 сцени ревнощів.

21 червня, у другій серії, проекту пари випробовувалися спокусами та насолодами. Після прильоту до Туреччини наші учасники жили на широку ногу: купалися, засмагали, насолоджувалися комфортом і всіма благами багатіїв. Але навіть гарні умови не спинили сварок і скандалів. У результаті перших двох конкурсів більшу кількість балів набрала пара з діагнозом «охолодження почуттів» - Світлана і Дмитро. Вони більше йшли на поступки одне одному і не сварилися через дурниці.

У новій серії рано-вранці чоловіки отримають вказівки негайно зібрати речі і вирушити в поїздку. Саме цей день Таня і Рома хотіли провести разом – все-таки третя річниця їхнього весілля. Але гра є гра, і правила однакові для всіх учасників. Пари прожили у розлуці 2 дні. Їх розселили по різним готелям і оточили всілякими спокусами.

28 червня, у третій серії учасники покинули відомий курорт і перебралися на віллу в іншому кінці країни. Свєта та Діма готувалися до зустрічі гостей, Таня та Рома – справити чудове враження на господарів. Ніхто з них не очікував, що вечір доведеться провести із суперниками. Проте, це не зашкодило парам гарно відпочити, а Тані з Ромою – знову прилюдно з'ясувати стосунки.

5 липня, у четвертій серії на шикарній вечері спокійне буття учасників закінчилося. Наступного дня перед ними постало нелегке завдання знайти житло та їжу, не маючи ні копієчки. Подружжя Саски закинули на тисячу років назад - у гори, в селище кочівників-урюків. Будинок із картону, доїння кіз і приготування баранів – далеко не всі випробування, що випали на долю цієї пари. Але сімейству Лебедєвих теж довелося не солодко. Завезені на далекий острів, в село, жителі якого не знайомі зі словом цивілізація, вони вимушені працювати за їжу та дах над головою.

Сніжана не знала, що чекатиме знімальну групу, учасників та ведучих у пекучій Туреччині.

- 45 людей протягом півтори місяця знімають у Туреччині проект, - розповідає ведуча. - В різних кінцях країни працюють 3 автономні знімальні групи. Я хвилювалась, що ми в червні просто не витримаємо шаленої спеки. Адже у Туреччині висока вологість, а коли температура за 40, то про зйомки не може йтися. Спершу у Туреччині було хмарно, коли ми тільки прибули. Зйомки зранку починаються о 6.00, але навіть тоді сонце припікає, і продовжуються після 17.00. З учасниками ми зустрічаємось зрідка. Але до нас приходить весь відеоматеріал, тому ми знаємо усе про пари.

Що буде у наступних серіях – невідомо. Фінал «Шлюбних ігор» - це цілковитий сюрприз для усіх.

Наталія Обухова, практикуючий психолог у сімейних справах:
«Близько 40 пар прийшли взяти участь у кастингу з різних регіонів України. Чимало з них мали за мету потрапити у проект та вирішити свої проблеми: сімейні непорозуміння, недовіру. Змагалася молодь, хоча як такої вікової стратегії не було. У проект ми умисно не брали пари з важким конфліктом, які виявляють агресію один до одного.

Пари відбирали у два етапи. Розроблені під проект спеціальні тести визначали мотив подружжя, ситуацію, що у них склалася. Отож обирали пари з типовими сімейними проблемами. Хоча на їх погляд подібне могло статися тільки з ними. Ми повинні були повірити їм, що вони дійсно прийшли у проект зрозуміти себе, важливість сім’ї та спробувати вирішити сімейні проблеми. Були й такі, що прийшли з метою засвітитися на телебаченні.
Найщирішими мені здалися Свєта з Дімою та Таня з Ромою.

У сімейства Лебедєвих були заявлені на кастингу три основні проблеми:
Свєта не отримує від чоловіка тієї уваги, яка їй потрібна; Діма вважає, що чоловік повинен весь час виховувати дружину. А от Свєта з цим не погоджується; Друзі для Дмитра були на першому місці, а сім’я на другому.

У подружжя Саски дуже складна ситуація психологічно – в сім’ї сталась зрада. Таня знає, що у Романа була інша жінка. Рома також певен, що дружина йому зраджує, адже вона отримувала інтимні СМС-повідомлення від свого друга. Між ними вже давно не було душевної розмови. Подружжя виливає свої проблеми на друзів. Рома прийшов у «Шлюбні ігри», щоб відповісти собі на питання: чи потрібне йому сімейне життя. Вони звикатимуть один до одного, як вперше. Адже півроку пара жила нарізно. Таня чудово розуміє, що виховувати маленьку дитину самій вкрай складно, тому намагається повернути чоловіка в сім’ю».

Автор: Ірина Новоставська
12.12.2009              сьогодні 2, з початку місяця 11, всього 4344◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info