Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Хранителі звичаїв: весільні обряди з народними гуртамиЧаси змінюються, а більшість весільних традицій залишаються частиною свята. І саме вони роблять особливу чаруючу атмосферу створення нової сім`ї. Щоб якнайповніше насолодитися віковими традиціями, потрібно відтворити їх до деталей. Як це зробити - знають артисти весільних обрядових гуртів.

Хранителі звичаїв: весільні обряди з народними гуртами

Зустріч молодого-викуп

Наречена у весільній сукні. Майбутній чоловік вже мчиться до неї. Але на порозі його чекає сюрприз – «брама», «рогачка», «шлябант». Або одним словом – процедура викупу нареченої. Перед старостою і дружбами стоїть стіл з іконою, солодощами і м`ясними наїдками. По іншу сторону «брами»  - представники від молодої, які мають взяти гідний викуп за наречену. Зазвичай, дружби платять горілкою. Але деякі наречені змінюють традиції. Кажуть, що викуп горілкою дивний, бо після цього дружби, дружки, які випили алкоголь на брамі, відправляються до церкви на Святе Таїнство Шлюбу наречених. 
А яким ж тоді може бути весільний викуп? Експерти весільної галузі пропонують – жарти, випробування, загадки дівчат для хлопців зі сторони нареченого і співами. Аби викуп справді вийшов феєричним і веселим спеціальні музичні гурти напишуть цілий сценарій персонально для вас. Вони майстри таких справ, бо роблять реальністю правдиві весільні обряди.
Обрядове тріо «Глорія»
Музичний гурт «Намисто»

Благословення батьків до шлюбу

Після емоційного викупу наречених благословляють батьки. В руках у них образи, коровай і сіль, шампанське і келихи. У трепетний момент лунають щирі напутні слова для майбутньої молодої сім`ї. Головне – схвалення в серці вибору їхніх дітей.  Дві родини стають однією. Щоб від хвилювання не «розгубити» всі гарні слова і не забути про деталі чарівного звичаю, у пригоді також стануть професіонали.
Музичний гурт «Солов'ї Галичини»
Акустичне тріо «Paradise»

Знімання фати

Ближче до завершення застілля для молодої настає хвилюючий момент – знімання фати. Вона сідає на стільчик з подушкою. Підходить свекруха (рідко – наречений) і намагається тричі зняти оздоблення. Наречена відмовляється. А на четвертий раз – погоджується. У цьому ритуалі дівчина не лише прощається з дівуванням і починає заміжнє життя. Він ще й означає, що мама молодого приймає її у нову сім`ю.

Обряд «сімейне вогнище»

Ще зі стародавніх часів до нас дійшов обряд передачі сімейного вогнища. Батьки запалюють дві свічки, підходять до молодят і одночасно запалюють їхню свічку. Таким простим способом дві родини передають молодій сім`ї досвід поколінь, тепло, згоду і мир. Такий обряд проводять ближче до закінчення весілля – до або після зняття фати. Про це варто домовитися з музичним гуртом, який буде забавляти  вас і гостей на весіллі. 
Ціна відтворення гуртами автентичних весільних обрядів стартує від 1300 гривень.
Обрядове тріо «Глорія»

Текст - Юлія Василина, весільний портал Пара молода
21.06.2017              сьогодні 1, з початку місяця 10, всього 3483◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info