Каталог-планувальник Пара молода






 
◄ Попередня   Наступна ►

Ключ до ідеального новорічного образу 2014



Щороку за кілька тижнів до найфеєричнішого всепланетного свята перед жінками постає дилема, ба навіть не одна – що одягти, як нафарбуватись і що зробити із волоссям? Як відповідь пропонуємо вам картинку-натхнення ідеального новорічного образу від творчої команди Олени Нечипорук.

Цьогоріч ми намагались працювати над новим форматом, більш доступним та корисним. Тому від прекрасної творчої команди вам пропонуються чарівні світлини для натхнення та відео-урок, як усе це творилось. Я сподіваюсь, що мої поради з макіяжу будуть зрозумілими та допоможуть самотужки виконати святковий візаж. Цим відео я прагнула допомогти усім дівчатам, які не мають можливості, часу чи бажання записуватись до професіоналів і будуть збиратись на новорічну вечірку самостійно. Тому бажаю вам поринути у вир експериментів. Не бійтесь пробувати та бути сміливою. Яскрава помада – чому ні? Більш ніж доречно ризикнути саме у таку казкову ніч. Для образу я обрала просту синю сукню, яка вигідно підкреслює фігуру, масивну та лаконічну прикрасу на шию, а також зробила укладку, яка додає об’єму, текстури і блиску. Адже 2014 – рік синьої конячки! А вона любить простоту, природність у поєднанні зі сміливістю. Макіяж надзвичайно простий та ефектний. Я сподіваюcь, що ви з легкістю його повторите.

Даний відео-урок для нас був експериментом, своєрідні перші проби. І якщо вам буде до вподоби, то практика продовжиться. Лиш дайте знати у коментарях.

Дозвольте собі часточку блиску, світіться та вражайте усіх ефектним виглядом. Адже саме захоплені погляди оточуючих дозволяють почувати себе королевою!

Для вас трудились:
Візажист/перукар/ідейник – Олена Нечипорук
Фотограф – чарівна Вікторія Найчук
Відеограф – дивовижний Тарас Лозович
Модель – найкраща красунька Ксюша Михайлюк






15.12.2013              сьогодні 1, з початку місяця 16, всього 4989



◄ Попередня   Наступна ►





Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info