Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Коханий, надягни на пальчик каблучкуЖінки – дуже ніжні і чутливі особистості, вони люблять подарунки, увагу чоловіків. З дитинства у кожної з них у голівці визріває день заручин, весілля і романтичне надягання каблучки.

Історія обручки.

Появу обручок асоціюють з Стародавнім Єгиптом. Тоді вони відігравали роль печатки, якою фараони передавали свою владу та волю через державних представників. Але за певний час серед багатих єгиптянок модними стали золоті обручки, панянки, що були з меншими статками одягали срібні, бронзові, скляні та глиняні каблучки. В Давньогрецькій міфології першу обручку одягнув Прометей за наказом Зевса, як спогад про ті дні, коли був прикутий до скелі.

Обряд заручення.

Вперше з’явився в римлян. Наречений дарував батькам коханої просту металеву обручку як символ зобов’язань, можливості утримувати наречену. Традиція одягати обручку на заручинах тісно переплітається зі звичаєм придбання жінки. Каблучка – це була символічна «мокра» печатка, що підтверджувала фінансову спроможність чоловіка. Зокрема, вона вказувала сильній статі на те, що жінка вже продана.

Церемонія заручення споконвічно була набагато важливішою за весілля. Власне, весільний обряд був логічним завершенням довгих переговорів. А от за часів християнства, обручка – це вже частина весільного обряду. У IX ст. Папа Римський дозволив християнам використовувати обручки. Каблучка відтоді підтверджувала не лишень матеріальну угоду, а також символи вірності, сталості та любові.
У XV столітті згідно церковного статуту при одруженні нареченому одягали залізну обручку – символ чоловічої сили, а нареченій – золоту – ніжність та цнотливість. Згодом традиція змінилася, тому наречений одягав золоту обручку, а наречена — срібну.

Вважається, що звичай дарувати майбутній дружині обручку з дорогоцінним каменем виник в Англії у 1477 році, коли ерцгерцог Максиміліан Австрійський подарував своїй нареченій, Марії Бургундській, каблучку з діамантом. Весільні каблучки з алмазами у середньовічній Італії символізували безсмертну любов, адже за легендою, стріли Купідона, який пустотливо з’єднував серця людей, мали алмазні наконечники.
Кажуть, що обручки після весілля слід носити, не знімаючи, все тому, що згідно давніх вірувань: «якщо охолоне обручка, охолоне й кохання».

Забобони та символи

За легендою, Полікрат, виявивши в животі риби обручку, кинуту ним у море, вигукнув: «Чорт забирай, це ж моя обручка! А я вже відчув себе повністю вільним від своїх шлюбних зобов’язань. Мабуть, варто відмовитися від рибних страв, а обручку викинути свиням»...

Ой забобони:
  • Втрата та пошкодження обручки – провісник руйнування шлюбу.
  • Обручка, що впала з рук наречених до та протягом вінчання, говорить про непорозуміння у шлюбі.
  • Міряти обручки стороннім вкрай небажано, адже відбувається втручання, тому родинне щастя обірветься.
  • Батьки можуть передавати свої обручки дітям. Власне, найкраще, коли у батьків був позитивний та щасливий шлюб, тоді з каблучками дітям віддається досвід шлюбу. Обручки можна передавати сину чи дочці, які заслуговують на це, інакше вони загубляться. якщо досвід їх сімейного життя позитивний. Якщо обручка передає досвід шлюбу, який розпався, від неї краще позбутися.

Символи

Бачити уві сні свою обручку яскравою і блискучою —незахищеність від турбот і невірності.
Побачити обручку на руці друга чи інших людей - не сприймете чиєїсь обіцянки занадто серйозно, матимете недозволені радості.

Місячник весіль:

Січень - швидко овдовіти.
Лютий – жити у злагоді з чоловіком.
Березень – життя далеко від дому.
Квітень – смакувати непостійне щастя.
Травень – стріти зраду у власний оселі.
Червень – медовий місяць триватиме ціле життя.
Липень – зберегти кисло-солодкі спогади про шлюб.
Серпень – чоловік буде коханою людиною та другом.
Вересень – тихе, спокійне та без турботливе життя.
Жовтень – тяжке життя, багато випробувань.
Листопад – буде багатство.
Грудень – кохання щороку буде набувати сильніших обертів, романтика завжди житиме у цій парі.

Зараз жінки перебирають ще більше, аніж в Стародавні часи. Вони очікують від обручки гарний дизайн, дорогоцінне каміння і відчуття комфорту. Тому порада чоловікам:
  • Купуйте каблучку в дорогих ювелірних крамницях, які пропонують особливі вироби з різних країн. Не варто обмежуватись вибором українських виробників, дивіться ширше, оцінюючи смак коханої.
  • Ви можете зробити власні обручки, звернувшись до ювелірів.
  • Дуже романтично, якщо поїдете у Східні країни чи Європу, та придбаєте там каблучку. Вибір ювелірних прикрас перевершить ваші сподівання.
  • Обрати обручку можна з різних дорогоцінних металів, найпопулярніше – золото, але ж навіть дизайн срібної каблучки може бути досконалим. Тому не зупиняйтесь на певному металі, спершу продивіться пропозицію.
  • Не обирайте класичні обручки, що нагадують швидше гайку, аніж перстень. Вам носити цей символ ціле життя, тож станьте примхливими та трішки прискіпливими. Непоганий вибір – каблучки з дрібними камінчиками чи середніми або ж з гравіруванням.

Не поспішайте з вибором каблучок, не слухайте порад батьків. Чому? Вони пропонуватимуть вам традиційне, як у всіх. Пам’ятайте, ви найкращі, а кращим годиться носити гарні та якісні речі. Забудьте радянські стандарти і створіть власний стиль у своїй уяві.

Автор: Ірина Новоставська, спеціально для порталу «Пара молода»
 
19.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 16, всього 7491◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info