Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

Колекція «Під відкритим небом»Презентація колекції fashion - дизайнера Катерини Тимочко «Під відкритим небом»...

 У житті все змінюється циклічно, ми знову і знову переживаємо здавалося б забуті моменти. Під впливом неминучості Земля вкотре повертає у бік сонця і все довкола воскресає – вода пробивається крізь землю, аби піднятися високо в небо; зелена трава вкриває все довкола і знову нагадує нам, що треба жити; птахи, риби, звірі непохитно підкоряються своїм інстинктам, доводячи, що вони справді вільні.
Колекція «Під відкритим небом» це експериментальна візуалізація відчуттів і почуттів, що так швидко покидають нашу пам’ять. Фіксація моменту молодості де все легко і невимушено, де нема страхів перед майбутнім, де можна подорожувати і шукати, віддавати і йти легко, де ти і я…
Чергова спроба розібратися у цьому надмір правильному хаосі, який прискіпливо вивчали наші предки і передавали науку наступним поколінням. Сильне бажання навчитися читати їх послання, зрозуміти зміст форми, значення кольору, відчути непорушність процесів, що відшліфовувалися століттями.
Дівчина сучасного етносу виглядає гарно не тільки у вечірній сукні. Натуральність у всьому - запорука комфорту і легкості. Тканини з англійськими принтами, соковитий червоний колір переплетений з душевним, холодним льоном, наче візерунок старої скрині. Образ нагадує щось давно забуте, водночас, щось нове і не пережите – новий цикл нашого життя.


Весняна Етно-Колекція from TrEK on Vimeo.


Над колекцією працювали:
фотограф: Юлія Верста
відео: ArtRecord
зачіска: Ігор Романець, Михайло Голик
макіяж: Таня Фарина
креативний директор: Тарас Бублік
моделі Сніжанна Ксеник, Іра Пелех, Валерія Терещенко, Маряна Василевська, Марта Беска, Оксана Козак і звичайно Христина Скоморівська. Дуже дякую таким кльовим ефектним хлопцям-моделям: Андрію і Саші22.05.2013              сьогодні 2, з початку місяця 18, всього 3492◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info