Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Кольори весілляТак, ви організовуєте весілля. І звичайно ж хочеться, щоб воно було оригінальним, з декором не таким, як у всіх, або хоча б не таким, що був на весіллі однієї з подружок. В голові безлад, в комп'ютері гігабайти збережених фотографій, і все хочеться втілити в життя. Не знаєш з чого почати... Почати потрібно перш за все з вибору кольорів весілля. А яких помилок при цьому варто уникати - розповідає весільна агенція Мопіс.

Топ-10 палітр 2016 для весілля
Кольори можуть об'єднувати не лише ваше свято, а й все, що з ним пов'язано. Та коли доходить до вибору кольору та оформлення весільних залів, цим повинні займатись справжні професіонали. Оскільки неправильні поєднання можуть зробити загальну картинку неакуратною. 
Можна навести основні помилки при виборі кольору весілля, які зустрічаються найчастіше, якщо за це беруться самі молодята: 


1. Дуже яскравий колір 

Вибір надто яскравого кольору або їх поєднання може надати відчуття не весілля, а дитячого дня народження, адже з весіллям асоціюється все біле, легке, повітряне і світле.
кольори весілля

2. Занадто велика кількість кольорів. 

Для вдалого оформлення весілля потрібно акцентувати увагу на 3-5 кольорах.
кольори весілля

3. Змішування стилів. 

Існує практика змішування стилів, проте це потрібно узгоджувати із професіоналами. Адже не завжди все буде виглядати гармонійно.

4. Підбір кольорів без прив'язки до стилю та декору ресторану. 

Багато пар обирають колір оформлення весілля задовго до того, як виберуть місце святкування. Проте, у ресторанів є свій інтер'єр, в певному стилі і кольорі. Якщо вам захочеться ніжного пастельного весілля, а в ресторані усе в темних тонах, то вдале оформлення створити не вийде, а на фотографії буде незрозуміла суміш кольорів.

Текст: весільна агенція Мопіс
23.05.2016              сьогодні 2, з початку місяця 23, всього 3362◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info