Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Коли можна взяти шлюб влітку 2011 року?Короткий огляд доступних вихідних згідно православного церковного календаря.
Ви вже вирішили, що будете святкувати своє весілля влітку або цієї осені? Якщо так, вам вже зараз необхідно забронювати дату з урахуванням церковних свят. Врешті-решт, вільними залишається не так багато вихідних, тому хто перший вирахує та забронює ці числа, тому і буде легше втілити усі свої мрії у життя.

Весілля влітку. огляд доступних вихідних згідно православного церковного календаря

Цього року червень не можна назвати сприятливим місяцем для святкування весілля. Окрім другого червня (Вознесіння) перша половина місяця хоч і є вільною, то починаючи з 12 червня (неділя) усі православні святкують Трійцю, а 13-19 включно Троїцьку седьмицю. А з 20 червня до 11 липня триває Петрів піст. Тому попри усі бажання, обирати цей місяць не варто: це час не лише відпусток для більшості весільних підрядників, а й несприятливий час згідно церковного календаря.

Якщо в липні викреслити з календаря першу його половину – Петрів піст до 11.07 та свято апостолів Петра та Павла, що святкується 12 липня, сумарно виходить, що з десяти вихідних липня для весілля відкриті шість: 16-17, 23-24 та 30-31 липня.

Серпень традиційно не можна обирати для святкування весілля: лише три вихідні дні залишаються для молодят, а саме: 6.07, 7.07 та 13.07. Успінський піст починається з 14 серпня і триває до 27 включно,а 28.07 віруючі святкують велике свято Успіння богородиці. На жаль, серпень не може порадувати нас розмаїттям доступних вихідних.

Що ж можна сказать про вересень? Як правило, і він не дає великого вибору дат для молодих пар. Цього року так казати про нього не можна. Лише 11 вересня, неділя, є пісним днем, коли згідно церковних законів не можна укладати шлюб, а усі інші дні є відкритими для вас! Щоправда, треба врахувати і погодні умови: навряд ви захочете святкувати весілля в холод, тому обирати другу половину вересня я не раджу.

Після доволі детального огляду сприятливих вихідних днів літа та першого місяця осені, варто повторити лише ті, які можна обрати для взяття шлюбу:

- у липні такими днями є 16-17.07, 23-24.07 та 30-31.07;
- у серпні 06.07, 07,07 та 13.07
- у вересні усі вихідні, крім 11.09.

Пам’ятайте: навіть на вересень вже треба бронювати дату вже зараз.

Автор: Суділковська Ліза
Фото: Royal Vision
01.05.2011              сьогодні 1, з початку місяця 19, всього 8817◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info