Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Команда студії краси Alla Moda з Тернополя здобули перемогу у конкурсі «Зіркова наречена»Головна б'юті-конференція в Україні Molfar тривала у Буковелі впродовж 12 - 16 травня. 

Команда студії краси Alla Moda з Тернополя здобули перемогу у конкурсі «Зіркова наречена» у номінації «Найкращий макіяж»

Можливість провести чотири дні, сповнені драйву та нової інформації, у товаристві знаних профі і просто яскравих людей зацікавила і представниць студії краси Alla Moda з Тернополя. Додавала драйву також можливість позмагатися за перемогу у конкурсі «Зоряна наречена» та  головний приз у розмірі 100 тисяч гривень. Тому тернополянки зважилися взяти участь у конкурсі Dream Team, який проходив у рамках конференції. Як розповідає візажист студії краси Alla Moda Юля Василина, яка здобула кубок переможниці у номінації «Найкращий макіяж», змагання були командним. Кожну команду представляло четверо осіб – перукар, візажист, майстер манікюру та модель, які створювали образ нареченої.

- Спочатку ми спробувати втілити свої ідеї вдома, у Тернополі. Відіславши фотографії експертам конкурсу, ми пройшли відбір для участі у конкурсі Dream Team. Загалом на цій конференції зібралося понад шість сотень учасників, але не всі вони брали участь у конкурсі, більшість їхали для участі у навчаннях, семінарах. Для нас організатори підготували по 3-4 майстер-класи щодня, а після них –вечірки, фуршети. Захід відбувся на найвищому рівні, і я дуже щаслива, що мала можливість проявити себе на ньому, - розповідає Юлія. – Наша команда підготувала дуже ніжний образ нареченої, макіяж був надзвичайно легким, нюдовим із вкрапленнями золота. Наша модель, Яна Козіцка («Міс Тернопіль -2019»), дуже органічно виглядала у образі, створеному нашою командою, тому, я вважаю, що також долучилася до перемоги. Міжнародне журі дуже високо оцінили нашу роботу, назвавши її бездоганною.


Візажист студії краси Alla Moda переконана, цей конкурс – найкращий в Україні. Всі докладені зусилля були виправдані не лише перемогою у номінації, яка принесла команді Alla Moda кубок та 25 000 гривень. Юля Василина здобула перемогу із тримісячною донечкою на руках, яку годувала грудьми у проміжках між семінарами та змаганнями. Молода мама запевняє, що потрібно не боятися долати стереотипи, адже народження дітей надихає на нові досягнення, і аж ніяк не є перешкодою для них, що яскраво демонструє її перемога у  конкурсі від Molfar.

Вітаємо команду студії краси Alla Moda із перемогою і щиро бажаємо нових звершень!

Весільний портал Пара молода


15.06.2019              сьогодні 2, з початку місяця 31, всього 1333◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info